Монтаж Цементно-Піщаної Черепиці

Монтаж першого ряду

Монтаж цементно-піщаної черепиці канадського будинку


Додаткове кріплення. Елементи цементно-піщаної черепиці утримуються на рейках обрешітки завдяки зачепам, спрофільоване на тильній стороні черепиці. Черговий ряд цементно-піщаної черепиці притискає попередній і захищає місця кріплення. Однак деякі елементи черепиці слід додатково закріплювати незалежно від кута нахилу ската. Це елементи:

  • розташовані на краях даху, тобто поряд з коником, навісом, хребтами, розжолобками;
  • що знаходяться поруч з елементами, що проходять через дах (труби, вікна);
  • виконують додаткову функцію, наприклад вентиляційну, або опорні (з держателями для кріплення сходинок).

Додаткове закріплення цементно-піщаної черепиці також залежить від місцевих кліматичних умов. Наприклад, особливої уваги потребують покриття, що укладаються в районах, що характеризуються сильними вітрами. Закріплюється кожен п'ятий елемент цементно-піщаної черепиці при куті нахилу 45-55 °, кожен третій - при куті 56-75 °.

Для механічного кріплення конькової черепиці можна використовувати стійкі до впливу іржі шурупи або спеціальні клямери.

На плівці. Це рішення застосовується все частіше і вже витісняє традиційну жорстку обшивку з дощок або водостійких плит з руберойдом. Плівка розгортається уздовж навісу так, щоб її нижній край прикривав металевий фартух карниза. До крокв вона кріпиться оббивними скобами з таким розрахунком, щоб між кроквами утворилося легке провисання (з прогином приблизно в 2 см).

У конику необхідно залишити вентиляційну щілину для провітрювання ската, тому плівка повинна закінчуватися в 5-10 см від нього.

Ще про плівці: Гідроізоляційна підпокрівельна плівка : захист покрівлі від опадів

Правильна лати. Цементно-піщана черепиця укладається на каркас з контррейок (набиваються уздовж крокв) і рейок обрешітки. Відстань між рейками обрешітки залежить від кута нахилу даху, довжини цементно-піщаної черепиці і довжини ската даху. Кожна фірма вказує відстань, підібране відповідно до цементно-піщаною черепицею власного виготовлення; його величина становить від 31 до 34, 5 см (загальний принцип такий, що чим менше кут нахилу, тим менше відстань між рейками обрешітки).

Монтаж Цементно-Песчаной Черепицы

Укладання бітумної Черепиці

Монтаж Гнучкої Черепиці

Монтаж бітумної Черепиці

Монтаж Конька металочерепиці