Монтаж бітумної Черепиці
Правильний монтаж бітумної черепиці безпосередньо впливає на її надійність, практичні характеристики і термін експлуатації. Щоб покрівельне покриття служило десятки років без протікання і інших неприємностей, потрібно строго слідувати інструкції по монтажу покрівлі з гнучкої черепиці.
Не рекомендується монтувати покрівельне покриття в дощову або снігову погоду, а при укладанні в холодну пору року слід користуватися спеціальним будівельним феном для прогрівання клейового шару гонту.
Монтажні роботи проводяться поетапно, в кілька кроків, кожен з яких є принципово важливим для якості всієї покрівельної системи.
Підготовчі роботи
Яким би надійним не було покриття з м'якої покрівлі, дах може «поїхати» або потекти, якщо кріплення здійснювалося без грамотної підготовки. Тому попередні роботи перед укладанням покрівлі дуже важливі і повинні виконуватися професіоналами в кілька етапів.
Створення кроквяної системи
На крокви доводиться основне навантаження від гнучкої черепиці, тому необхідно зробити правильний розрахунок з урахуванням ваги покрівельного пирога, вітрового і снігового впливу.
Порада. Надійно закріплюйте кроквяні ноги, обробляйте дерев'яні елементи конструкції спеціальними захисними засобами для підвищення надійності конструкції.
пристрій пароізоляції
Після монтажу крокв необхідно укласти пароізоляційну плівку, яка захистить покрівельний пиріг і утеплювач від конденсату. Плівка укладається внахлест, а що утворилися шви проклеюються скотчем.
утеплення
Щоб теплоізоляція надійно трималася, між кроквяними ногами слід прибити брусок, який буде утримувати плити утеплювача. Вибрати правильну товщину утеплювача допоможе теплотехнічний розрахунок. Теплоізоляційні плити укладаються вразбежку, покриваються вітро- і влагозащитной плівкою, яка фіксується контрбрусом.
Порада. Контрбрус слід прибивати паралельно кроквах, щоб створити вільний вентиляційний канал для видалення надлишку вологи з підпокрівельного простору.