Металопрофіль Покрівельний

РЕКОМЕНДУЄМО

ПРОФНАСТИЛ КРОВЕЛЬНИЙ (профлист для покрівлі) | повна комплектація

0

Покрівельний профнастил - це сучасний листовий матеріал, що представляє собою оцинковану сталь з полімерним покриттям, або без покриття, що володіє жорстким трапецієподібним профілем, що отримується шляхом холодного прокату рулонної стали на профілів верстатах. Цей матеріал використовують в приватному і промисловому будівництві для облаштування покрівлі житлових і господарських приміщень.

Вимоги до покрівельного профнастилу більш жорсткі, ніж до стінового, а значить потрібно знати, якими властивостями він володіє, на що звернути увагу при замовленні. Головним параметром при виборі покрівельного профнастилу є висота хвилі, яка визначає два важливих показника - жорсткість форми і пропускну здатність покрівлі.

Покрівля даху профнастилом

Покрівельний профнастил дає можливість втілити в життя будь-яку дизайнерську ідею - повна свобода у виборі дизайну і форми даху, до того ж відходи покрівельного матеріалу мінімальні. При цьому, за рахунок можливості замовлення профнастилу для даху потрібної довжини, можна звести до мінімуму або повністю виключити кількість поперечних стиків і, тим самим, підвищити герметичність покрівлі.

Технологія монтажу профільованих листів досить проста. У зв'язку з цим, приватними забудовниками нерідко створюється покрівля з профнастилу своїми руками , що дозволяє заощадити кошти на залученні кваліфікованих фахівців. Щоб визначитися з вибором профлиста на дах потрібно виходити з таких параметрів, як кут нахилу і величина схилів.

Для того, щоб виключити поперечні стики на даху, бажано підбирати профлисти так, щоб їх довжина дорівнювала довжині ската. Це дозволяє поліпшити вологозахисні властивості покрівлі та зменшує трудовитрати на її пристрій.

Відповідно до Ваших потреб і фінансових можливостей, Ви можете вибрати матеріал будь-якої товщини, але варто пам'ятати, що при покрівельних роботах переважно використовувати профлисти з великим значенням цього показника.

Метод плоттерной різки

Металлопрофиль Кровельный

Монтаж М'якою Покрівлі

Металочерепиця Покрівля