Металочерепиця Покрівля

metallocherepicaНа сьогоднішній момент в Росії, в якості покрівельного покриття величезну популярність утримує металочерепиця. Основоположницею цього матеріалу і піонером у виробництві стала Фінляндія. Там в 80-х роках минулого століття, компанія Rannila першою зробила сталевий лист з профілем, що імітує форму натуральної черепиці.

З кінця 80-х металочерепиця почала поступово надходити на ринок тоді ще Радянського Союзу. Стала нововведенням і проривом в покрівельному світі. Протягом 90-х років металочерепиця набирала вдячність і любов у людей, поступово нарощуючи асортимент.
Чим же вона така гарна для Росії?
По-перше, властивості цього покриття покрівлі дають з легкістю переносити всі особливості російського клімату, в його різноманітті. І діапазони температур від -50 до +150 градусів. Часто чергуються відлига з морозом, сильний град і ураганний вітер.
По-друге, легкість матеріалу. Металочерепиця (1 м²) в середньому важить близько 5 кілограмів, що в рази легше натуральної черепиці. Це полегшує в цілому дах, економить витрати на посилення підконструкцій, набагато спрощує монтаж.
По-третє, блискуче співвідношення високої якості за порівняно невеликою ціною. Навіть найдорожча металочерепиця буде в 4-5 разів дешевше керамічної черепиці.
По-четверте, довговічність. Металочерепиця це не тимчасовий, а зовсім капітальний варіант для даху Вашого будинку на довгі роки. Якщо говорити про терміни експлуатації, то вони варіюються від 10-15 років до 50 і більше років, в залежності від того, якої товщини сталь, коефіцієнт її цинкування, тип полімерного покриття.

Металлочерепица Кровля

Металлочерепица Монтаж

Металочерепиця

Дах Металочерепиця Монтаж

Металочерепиця Монтаж