Металочерепиця

метало-черепиця

Дахи, м'яка покрівля, метало-черепиця, профіль-лист, гофра. в


Металочерепиця - популярний покрівельний матеріал, який використовують і професійні майстри, і власники приватних будинків, бажаючі зробити дах міцнішою, функціональної і красивою. Вона являє собою профільовані методом холодного тиску листи, які частіше робляться зі сталі, рідше - з міді і алюмінію. Профіль листів нагадує натуральну черепицю, чим і пояснюється назва цього матеріалу.

переваги металочерепиці

Металочерепиця має безліч переваг, серед яких особливо важливо виділити наступні:

  • порівняно невелика вага - це значить, що для навантаження і підйому листів матеріалу на висоту не потрібно буде використовувати спеціальну техніку і пристосування, до того ж дах не буде занадто важкою, і можна обійтися без посилених крокв;
  • доступність - завдяки порівняно невисокій ціні матеріал доступний приватному забудовнику;
  • простота монтажу - рівні листи металочерепиці легко укладаються навіть людьми, які не мають великого досвіду такої роботи;
  • можливість проведення монтажу при низьких температурах - оформити новий дах за допомогою металочерепиці можна не тільки влітку, а й в будь-яку іншу пору року;
  • високі естетичні властивості - покрівля, виконана з цього матеріалу, виглядає надзвичайно привабливо, а широкий вибір колірних рішень дозволяє вибрати колір, який найкращим чином впишеться в зовнішній вигляд будівлі;
  • тривалий термін служби - міцна, стійка до атмосферних впливів металочерепиця розрахована на тривалу експлуатацію, вона буде довго виконувати свої функції.

Як вибрати металочерепицю?

При виборі металочерепиці необхідно звернути увагу на товщину листа. Оптимальною товщиною вважається 0, 5 мм: більш товстий матеріал буде складніше монтувати, а більш тонкий буде згинатися під час установки, до того ж виникає ризик деформації при сильній вітрового навантаження.

Важливий показник - клас захисного металопокриття. Зазвичай для захисту від корозії металочерепиця покривається шаром цинку, поверх якого наноситься полімерна фарба. Відповідно, оптимальним вважає цинкове покриття, що складається з 225-275 г цинку на квадратний метр.

Важливим фактором при виборі покрівельної металочерепиці є колір. Бажано, щоб нова покрівля за кольором гармонійно поєднувалася з будівлею.

придбання металочерепиці

Ми пропонуємо якісну металочерепицю, виготовлену різними виробниками. Продукція різниться за такими параметрами, як товщина листа, колір покриття, кількість хвиль на аркуші. Широкий асортимент є гарантією того, що ви легко знайдете матеріал, який оптимально підходить для вашої даху.

Медная черепица

Виды черепицы

Метало Черепица