Мастика для покрівельних і гідроізоляційних робіт

Мастика для покрівельних і гідроізоляційних робіт ТехноНІКОЛЬ №31Опис продукції:

Мастика покрівельна емульсійна ТехноНІКОЛЬ №31 - це готовий до застосування матеріал, який є водною емульсією нафтового бітуму, модифікованого штучним каучуком, технологічних добавок і мінеральних наповнювачів. Покриття на її основі мають високі: еластичністю, міцністю зчеплення з основою, теплостійкість, стійкість до впливу вологи. Не містить розчинників.

Галузь застосування:

Придназначена для:

- пристрої обмазувальної гідроізоляції внутрішніх приміщеннях (ванних

кімнатах, підлог басейнів, балконів, підвалів);

- влаштування мастичних та ремонту всіх видів покрівель (в поєднанні зі склотканиною, рулонними матеріалами та без них);

- улаштування захисних шарів покрівлі;

- гідроізоляційного захисту будівельних конструкцій (фундаментів, підвалів, паль, та інших об'єктів, заглиблюють в землю або контактують з вологим середовищем). Витрата мастики: для влаштування мастичної покрівлі - 3, 8-5, 7 кг / м2; для влаштування гідроізоляції - 2, 5-3, 5 кг / м2.

Виробництво робіт:

Згідно СП 17. ПОКРІВЛІ. Діапазон температур застосування від +50 до + 300С. Час висихання мастики при стандартних умовах не більше 24 ч. Продукт на основі води, не містить органічних розчинників. Уникати попадання на шкіру і в очі.

зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 0С до + 300С. Гарантійний термін зберігання - 6 місяців.

транспортування:

Мастику транспортують усіма видами транспорту в критих транспортних засобах в один ряд по висоті відповідно до Правил перевезення вантажів, що діють на транспорті даного виду, при температурі не нижче +5 ºС.

Виконання електромонтажних робіт.

Види покрівельних покриттів

Різновиди плівок для гідроізоляції

Магазин покрівельних матеріалів «Кровля-Строй»