Мансардний Будинок Фото

Z226

Плани мансардних будинків: переваги

До основних переваг будинків з житловою мансардою можна віднести наступне:

  • Планування проектів мансардних будинків дозволяє довше зберігати тепло всередині приміщення, що дає можливість економити на обігріві будинку в холодну пору року. Це відбувається за рахунок того, що взимку не доводиться обігрівати горище даремно, як в одноповерхових і двоповерхових будинках.
  • У порівнянні з одноповерховими будинками для мансардних котеджів потрібна менша протяжність комунікацій, що знижує ціну їх реалізації.
  • На земельній ділянці приватні будинки з мансардним поверхом займають менше місця, ніж одноповерхові будинки з такою ж площею.
  • Витрати забудовника на реалізацію проекту під ключ будуть менше, ніж на будівництво одно- і двоповерхового будинку з такою ж площею. Так, під одним і тим же дахом і на тому ж фундаменті приватний будинок з мансардою матиме більшу площу, ніж будинок однорівневої планування. Якщо ж порівнювати будинок з мансардою та двоповерховий будинок, то на будівництво першого потрібно матеріалів менше, що істотно знижує кошторис витрат.

Тому приймаючи рішення, який купити проект для будівництва нового будинку, свій вибір варто зупинити на мансардному котеджі. У порівнянні з одно- і двоповерхових будинками, саме мансардний будинок є найкращим і оптимальним варіантом.

Плани проектів мансардних будинків: особливості

Щоб будинку з мансардним поверхом були зручними та комфортними для життя необхідно уважно ставитися до її індивідуальних особливостей. До них відносяться перш за все відноситься наявність Аттиковий стіни і скошених скатів, які обмежують можливості простору. Але авторський дизайн мансардних будинків і правильний підбір меблів дозволяють зробити з незграбного незграбного приміщення затишне, оригінальне і комфортне гніздечко. До облаштування мансардного поверху краще залучати досвідчених архітекторів і дизайнерів, які грамотно виконають коригування і внесуть в проект необхідні зміни. Фахівцями за окрему вартість також може бути змінена планування мансардних будинків. Архітектурні проекти нашого каталогу в більшості характеризуються наявністю Аттиковий стіни оптимальної висоти 1-1, 2 метра.

Також варто розуміти, що не кожен однорівневий будинок може з часом бути облаштований в мансардний. У проектах спочатку повинні бути враховані параметри перекриттів і кроквяних конструкцій, покрівельний пиріг і інші, розраховані на облаштування мансардного поверху в майбутньому.

У мансардних котеджах повинна бути передбачена гарна система вентиляції, щоб приміщення не були задушливими.

Проекти, які можна дивитися в нашій колекції можуть бути реалізовані як з піноблоків, так і з газобетону, керамоблоков і інших кам'яних матеріалів. Всі проекти захищені авторським правом.

Дома Мансардного Типа Фото

Мансарда Дома Фото

Мансардный Дом Фото

Мансарда з Чердака