Магазин покрівельних матеріалів «Кровля-Строй»

В інтернет-магазині компанії «Кровля-Строй» Ви зможете знайти надійні, якісні і довговічні покрівельні матеріали від відомих вітчизняних та зарубіжних виробників. Ми пропонуємо металочерепицю, покрівельний профнастил, цементно-піщану, композитну, гнучку бітумну, керамічну черепицю і фальцевую покрівлю в широкій гамі кольорів і відтінків. Також у нас Ви зможете купити всі необхідні комплектуючі для створення надійного даху. В інтернет-магазині «Кровля-Строй», крім покрівельних матеріалів для даху, представлений широкий асортимент різної продукції для облаштування будинку і прилеглої території - фасадні елементи, паркани, бруківка, плитка і клінкерні щаблі, матеріали для фундаменту і багато іншого.

Главное, настоятельно рекомендуется покупателям кровли узнать больше о продукции компании «Кровля-Строй» на их официальном сайте.

Наш магазин покрівельних матеріалів здійснює продаж матеріалів для покрівлі високої якості за доступною ціною. Представлена в асортименті продукція відповідає вимогам ГОСТ, має необхідні сертифікати, що підтверджують її безпеку, і відповідає заявленим в документації технічним характеристикам. Компанія «Кровля-Строй» - офіційний дистриб'ютор усіх представлених в інтернет-магазині товарів. Тому всі ціни, вказані на сторінках сайту, є офіційною роздрібною вартістю, затвердженої виробниками.
Компанія «Кровля-Строй» допомагає зробити правильний вибір

Менеджери компанії, маючи вхідні дані з розмірами, можуть розрахувати кількість покрівельних матеріалів і комплектуючих з урахуванням діючих в даний момент знижок. Замовити цю послугу Ви можете прямо з нашого сайту. При порівнянні вартості з іншими компаніями орієнтуйтеся на підсумкову кошторис, так як всі ціни, вказані на сторінках нашого інтернет-магазину, базові і не враховують проходять в даний момент акцій. Просто зателефонуйте нашим менеджерам, які будуть раді допомогти Вам вибрати матеріал для дому та уточнять вартість пропонованої продукції.

Компанія «Кровля-Строй» доставляє матеріали для покрівлі за вказаною адресою в Дніпрі і області. Низькі ціни, широкий вибір товарів і цілодобова доступність - основні принципи нашого інтернет-магазину.

Переваги стельових обігрівачів Армстронг

Ремонт покрівлі даху садового будинку

Види покрівельних покриттів

Мастика для покрівельних і гідроізоляційних робіт