М'яка Черепиця Монтаж

Монтаж гнучкої черепиці своїми

Монтаж гнучкої черепиці. Монтаж м'якої покрівлі своїми руками - відео


М'яка покрівля - хороший вибір для проекту заміського будинку або котеджу. Це недорогий матеріал з високими технічними показниками, який досить просто монтувати. Він добре виглядає і дозволяє втілити в життя різноманітні архітектурні рішення. М'яка черепиця, мембранна або рулонна покрівля - вибір за вами.

М'яка покрівля отримує все більш широке поширення завдяки її високим тепло- і звукоізоляційні показниками, а також прекрасним антигрибковим і антикорозійним властивостям. Вона виготовляється з обробленого модифікованим бітумом стеклоліста. Лицьова сторона покривається мінеральними гранулами для підвищення стійкості до атмосферних впливів. Зі зворотного боку часто наноситься клейовий шар для кріплення м'якої покрівлі на підставу. Якщо клейового шару немає, для монтажу потрібно розігрів листа до початку його плавлення.

Найпопулярніший вид м'якої покрівлі - це м'яка черепиця . Вона являє собою плоскі листи з фігурними візерунками по одному краю. Розмір листа зазвичай укладається в 1 х 0, 33 м, а форма може бути прямокутної або шестикутної. Особливістю м'якої черепиці є можливість її застосування для дахів практично будь-якої форми. Покрівля з м'якої черепиці за зовнішнім виглядом нічим не поступається покрівлі зі звичайної керамічної.

Рулонний покрівля виконує більш прості функції, її застосовують для створення дахів плоских і двосхилих дахів. Вона виготовляється у вигляді полотнищ довжиною до 20 м. Основне її якість - висока гідроізоляція. Однак, вона має істотний недолік - паропроникність.

Мембранна покрівля виготовляється з полівінілхлоридних мембран, які відрізняються високими показниками тепло- і гідроізоляції. Їх структура забезпечує міцність, надійність і довгострокову експлуатацію покрівлі.

Якщо ви не можете вирішити, якою буде в вашому домі м'яка покрівля, технологія монтажу може стати додатковим фактором вибору. Для кожного виду м'якої покрівлі вона своя.

Монтаж м'якої покрівлі

Якщо ваш вибір - м'яка покрівля, роботи з її встановлення будуть нескладними і недорогими, однак за дотриманням технології потрібно простежити.

Мягкая Черепица Монтаж

Бітумна Черепиця Монтаж

Металочерепиця Монтаж