Кріплення кроквяної системи

установка мауерлата

Кроквяна система двосхилого даху: розрахунок і пристрій


Покрівельна компанія «КровГрад» надає кваліфіковані послуги з підбору, проектування та встановлення покрівлі, а також покрівельних елементів. Створення міцних довговічних конструкцій - наша робота і ми її відмінно виконуємо.

Один з ключових етапів зведення даху -, покликаної витримувати значні навантаження. Ми здійснюємо весь комплекс підготовчих робіт, включаючи розрахунки, допоможемо у виборі матеріалів, реалізуємо проект в стислі терміни і розповімо про правила експлуатації.

Основні етапи, в ході яких монтується кроквяна система даху , універсальні для всіх типів конструкцій:

  1. Установка мауерлата - прикріплення бруса зверху по периметру зовнішньої стіни.
  2. Прогін - використання додаткової опорної балки для підпору крокв.
  3. Збір стропильних секцій - з'єднання елементів згідно з кресленнями.
  4. Установка системи - підйом, виставляння і кріплення крокв до мауерлату.

На остаточне пристрій кроквяної системи впливають багато факторів, в тому числі конфігурація даху і висота будинку. По завершенні її монтажу приступають до робіт по латах, пароізоляції і утеплення.

  • реалізація проекту від вашої ідеї до введення в експлуатацію;
  • раціональне використання матеріальних ресурсів;
  • стислі терміни виконання всіх етапів;
  • кваліфікований і відповідальний підхід.

Ми пропонуємо співпрацю по дуже позитивним розцінками. Скільки буде коштувати готова кроквяна система - залежить від загальної площі даху і висоти будівлі, складність конструкції, використовуваних матеріалів, віддаленості об'єкта. Наші фахівці підберуть найбільш вигідний і безпечний варіант виходячи з ваших можливостей.

Довіра між нами і клієнтами - запорука успіху

Протягом довгого часу «КровГрад» виконує всі види покрівельних робіт, тому ми пишаємося накопиченим практичним досвідом. Професіоналізм наших покрівельників дозволяє нам братися за проекти будь-якої складності і відповідати за якість їх виконання. Ви можете бути впевнені - установка кроквяної системи виконується згідно з усіма нормативами і вимогам. Сніг, вітер, вага покрівельного покриття - ми враховуємо все.

Ми працюємо весь тиждень: ПН - НД з 09:00 до 18:00

Висячі кроквяні системи

Конструкція кроквяної системи

Пристрій кроквяної системи

Монтаж кроквяної системи