Калькулятор Покрівлі з металочерепиці

розрахунок покрівлі з

Розрахунок покрівлі з металочерепиці: калькулятор вартості, відео

0
  1. Скат - площину даху, нахилена під кутом від 2, 5 градусів. На скат монтується покрівельний матеріал, гідроізоляція та добірні елементи.
  2. Коник - ребро даху, утворене при перетині двох скатів. Як правило, це верхній виступаючий кут даху, який розташований горизонтально. Для захисту від дощових і талих вод, а також в естетичних цілях тут встановлюється коньковий елемент.
  3. Торцева планка - доборний елемент, який монтується на фронтонах (бічних частинах покрівельного ската), де покрівля піддається значним навантаженням. Торцева планка має додаткову декоративну функцію, так як вона значно впливає на естетичне сприйняття фасаду будівлі.
  4. Карнизна планка - доборний елемент, який використовується для захисту карнизного ската від атмосферних опадів і вітру. Скат є нижню частину покрівлі, яка нависає вже безпосередньо над стіною будівлі. Крім чисто функціонального сенсу, планка грає естетичну роль. Вона монтується до креплепленія покрівельного матеріалу.
  5. Єндова - жолоб, утворений на місці примикання скатів покрівлі один до одного. Являє собою внутрішній кут, який необхідно додатково захищати від дії опадів. З цією метою при монтажі покрівлі використовуються спеціальні добірні елементи, які мають ще й естетичне значення.
  6. Снігозатримання - система заходів, спрямована на запобігання сходу сніжної лавини зі схилів даху. Для цієї мети застосовуються різні типи снегозадержателей: трубчасті, сітчасті, металеві та інші. Вибір кожного з них залежить від виду покрівельного покриття, обрешітки і очікуваної снігового навантаження.
  7. Планка примикання - доборний елемент, який застосовується в місцях з'єднання покрівлі із стіною або трубою. Ці ділянки особливо уразливі для атмосферних опадів, тому потребують додаткової гідроізоляції. Планки служать також для декоративного оформлення покрівлі.
  8. Кріплення (саморізи, клей, кляммери і т. Д.) - спосіб кріплення добірних елементів до покрівельного основи. Конкретний вид кріплення підбирається не тільки з урахуванням матеріалів, але і під колір покриття. Наприклад, при монтажі металочерепиці використовуються саморізи, колір яких повинен гармоніювати з відтінком черепичної листа. При установці бітумної черепиці застосовуються оцинковані цвяхи з широким капелюшком і бітумна мастика.

Калькулятор Кровли из Металлочерепицы

Розрахунок Покрівлі з металочерепиці

Вентиляція Покрівлі з металочерепиці