Характеристики смартфона

Офіційна глобальна прошивка російською мовою! Оновлюється по Wi-Fi! Виробники смартфонів навчилися вправно і без ризиків для пристроїв пристосовуватися до самих хитромудрим нашим «списку бажань». Це не може не радувати, але все ж, скільки б мегапікселів не було в камері або який би сліпучої яскравості ні екран, користувач не залишиться повністю задоволений, якщо смартфону чужі дві речі: потужна батарея і ідеально лежить в руці корпус.

  • Вы можете выбрать и заказать redmi 4x бюджетной линейки со сбалансированным соотношением – цена/качество, реальный обзор и отзывы на выгодных условиях по доступной цене.

Виробники смартфонів навчилися вправно і без ризиків для пристроїв пристосовуватися до самих хитромудрим нашим «списку бажань». Це не може не радувати, але все ж, скільки б мегапікселів не було в камері або який би сліпучої яскравості ні екран, користувач не залишиться повністю задоволений, якщо смартфону чужі дві речі: потужна батарея і ідеально лежить в руці корпус. За рахунок батареї підвищеної ємності смартфон Redmi 4X в «сплячому» режимі протримається 18 днів, а якщо безперервно підкидати йому завдання, тоді ви побачите якщо не рекордний, а найвищий показник - 2 дня! Завдяки округленій окантовці пристрій органічно вписується в долоню, стильні забарвлення перетворюють його в вдалий аксесуар. За швидкодію відповідає восьміядерний процесор .Це синонім швидкості, витривалості і краси.

Але те, що ви бачите і те, до чого ви торкаєтеся, викликає протилежні відчуття. Кілька технологій обробки металевого корпусу дозволили зробити його поверхню більш стійкою до зносу (процес анодування), гладкою (піскоструминна обробка) і блискучою (алмазна ограновування).

Ідеальний розмір екрану

В останні роки виробники смартфонів творять під слоганом «Збільшуємо дисплей ще більше!». Розміри екранів ростуть, але розмір наших рук залишається колишнім. Тому як би вони не старалися підсадити нас на величезні діагоналі, більшість з нас продовжує віддавати перевагу 5-дюймовий екранів. Це оптимальний розмір дисплея і Redmi 4X має якраз такий, на 5,15 дюймів, і його зручно використовувати в будь-якій обстановці, в тому числі і на ходу.

Але не тільки розмір смартфона впливає на якість експлуатації. Дизайнери Xiaomi внесли кілька поліпшень, щоб ви відчували себе комфортно з Redmi 4X. Наприклад, кути корпусу вийшли більш округленими, не так врізаються в руку і дають більше маневреності пальцях. Також екран покритий 2.5D склом, яке захистить екран при падінні і надає смартфону більш преміальний вид.

​Характеристики теплої підлоги

Що таке еротичний масаж

Чим Утеплити Дах Мансарди

Хорошие мужские портмоне

Керамическая Черепица