Гнучка Покрівля Монтаж

Для забезпечення заявленої площі покриття необхідно слідувати зазначеним нижче нормативних документів, включаючи залишення відкритого краю пелюстки гонту гнучкої черепиці шириною 143 мм.

При монтажі гнучкої черепиці RUFLEX Esten необхідно враховувати ухил покрівлі.

Монтаж гнучкої черепиці RUFLEX EstenМал. 1. Обмеження ухилу

ЗАСНУВАННЯ

Основа повинна бути виконано з вологостійкої фанери товщиною не менше 9, 5 мм, OSB-3 товщиною не менше 11 мм або дошки товщиною не менше 40 мм.

Для відповідності вимогам UL по пожежної безпеки необхідний підкладковий килим. При його монтажі слід уникати складок. Для всіх допустимих ухилів рекомендується укладати підкладковий килим для бітумної черепиці по всій площі покрівлі. При стандартних і крутих ухилах допускається використання підкладкового килима по периметру покрівлі і в ендовах.

При пологом ухилі рекомендується використовувати один шар самоклеющегося гідроізоляційного килима або два шари звичайного підкладкового килима по всій поверхні покрівлі.

Увага! Для запобігання розтріскування при формуванні ковзанів і розжолобків гнучка черепиця повинна бути досить теплою і пластичної.

КРІПЛЕННЯ

При монтажі повинні використовуватися корозійно-стійкі покрівельні цвяхи з широким капелюшком, діаметром не менше 9, 5 мм. Довжина цвяха повинна визначатися в залежності від товщини підстави.

Мал. 2. Кріплення

Увага! Цвяхи необхідно забивати між лініями розмітки, нанесеними на гнучкій черепиці, за аналогією з затемненими зонами, показаними на рис. №3.

Затемнені зони умовно показані тільки на ілюстрації, на самій черепиці цих зон немає.

Пологий і стандартний ухил (від 11, 3 ° до 60 °) . Використовуйте не менше 4 цвяхів для кожного гонту гнучкої черепиці RUFLEX, як показано нижче. Цвяхи необхідно забивати між верхньою і нижньою смугами розмітки.

Мал. 3. Зона прибивання цвяхів для стандартного ухилу

Крутий ухил (більше 60 °). Використовуйте 6 цвяхів і 4 точки бітумного покрівельного клею для кожного гонту гнучкої черепиці RUFLEX.

Примітка: весь кріплення повинен розташовуватися між двома нижніми лініями розмітки.

Мал. 4. Зона прибивання цвяхів для крутого ухилу

Використовуйте 4 точки клею діаметром 25 мм під гонт гнучкої черепиці, як показано вище.

Якщо існує ймовірність штормового вітру до остаточного склеювання покриття з гнучкої черепиці, то рекомендується використовувати інструкцію кріплення для крутого ухилу покрівлі.

Гибкая Кровля Монтаж

Металочерепиця Монтаж

М'яка Черепиця Монтаж