Гнучка Черепиця або Металочерепиця

Гнучка черепиця або

Гнучка черепиця або металочерепиця: що віддати перевагу? | статті | НВПХ


Збірно-щитовий будинок: особливості будівель даного типу

Мало хто знає, але швидко будинку, які стали сьогодні користуватися величезною популярністю, поділяються на два типи - каркасні будинки і каркасно-щитові будинки. На перший погляд може здатися, що це одне і те ж, але насправді між цими будівлями є різниця. У більшості випадків каркасні будинки виготовляються повністю на місці будівництва, а для зведення щитових будівель застосовуються готові панелі, виготовлені на заводі згідно з проектом будівлі.

Збірно-щитовий будинок: як він улаштований

У деякому роді конструкцію щитового будинку можна порівняти з масивними панельними будинками з бетону - їх принцип збірки практично такий же, і різниця між ними полягає лише в самих панелях. Якщо в першому випадку мова йде про важкому армованому металом бетоні, то у випадку з щитовими будинками розмова піде про панелях, виготовлених з деревини. Саме в панелях і можливості їх швидкої збірки один з одним і полягає основна особливість даної технології. Як влаштована ця панель? Як вона забезпечує необхідні для проживання людини умови? Все досить просто, і якщо детально розбиратися з конструктивом панелей, то описати її можна в такий спосіб.

Каркас - це в першу чергу жорсткість. Збирається даний елемент панелі з дошки товщиною 45мм і шириною 145мм - використовується виключно суха деревина, вологість якої не перевищує 14-16%. Мало того, перед складанням дошка проходить антисептичну обробку, завдяки чому вона практично не гниє і не піддається згубному впливу вологи. Якщо розбиратися з конструкцією каркаса, то його можна представити у вигляді прямокутної рамки, всередину якої поміщаються ребра жорсткості - встановлюються ці стійки з кроком не більше ніж 600 мм. Цей момент цілком і повністю залежить від поверховості будівлі - для одноповерхових щитових будинків робляться панелі з кроком 600мм. У більш високих будинків цей крок може бути і 400мм, і 300мм.

Утеплювач. Як правило, це пожежебезпечна базальтова плита товщиною 150мм - вона вкладається всередину каркаса.
Ветрозащита. Спеціальна плівка, яка нашивається на каркас із зовнішнього боку - це захист і утеплювача від вологи, і вдома від протягів.


Порошковая окраска профнастила: как и чем красить профнастил www.vitonika.ru.

Мягкая Кровля или Металлочерепица

Монтаж Риштування під Металочерепицю

Гнучка Черепиця Укладання

Технологія Монтажу металочерепиці

М'яка Покрівля або Металочерепиця