Функціональність портмоне

Гаманець - це не лише модний аксесуар, але і абсолютно необхідний атрибут для кожного чоловіка! Він, як і годинник, демонструє статус власника, розповідає про його смаки та вподобання.

Хороші чоловічі портмоне можна відрізнити з вироблення шкіри і акуратним швах. Для чоловічих аксесуарів найчастіше використовується теляча шкіра, а також екзотичні види цього матеріалу: зміїна, крокодиляча і страусина шкіра. Класичні кольори чоловічих гаманців - це чорний і коричневий, однак не варто обмежувати свій вибір тільки ними. Зверніть увагу на відтінки шоколаду, коньяку, синього, сірого і бордо, які зараз дуже популярні. При виборі гаманця, перш за все, звертайте увагу на його функціональність, а вже потім на форму, відтінок і відповідність вашому стилю.

Вы можете купить недорогие, но качественные аксессуары ( сумки, портфели, кошельки, портмоне и мелкую кожгалантерею, ремни, дорожные саквояжи karya из натуральной кожи для мужчин и женщин по самым доступным и демократичным ценам

Подвійні гаманці, мабуть, найпопулярніші з усіх подібних аксесуарів! Вони чудово поєднуються як з діловим, так і з повсякденним стилем. У гаманці подвійного складання досить місця для паперових купюр, які складаються вдвічі, пластикових карт і візиток.

У деяких моделях також є невелика кишенька для дрібниці і пластикове "віконце" для прав або фото. У цьому гаманці поміститься все, що потрібно! Головне - не забувати час від часу викладати з нього все зайве: квитанції, касові чеки і будь-які інші папірці, завдяки яким він сильно збільшується в розмірах. Пам'ятайте, що випирає через тканину кишень гаманець псує зовнішній вигляд і аж ніяк не прикрашає чоловіка!

Портмоне для подорожей - Traveller

Найголовніше, що потрібно взяти в поїздку - це гроші і документи. Зберігати їх найзручніше в спеціальному портмоне для подорожей - тревеллеров. Він має безліч відділень і вміщує все, що потрібно: паспорт, банківські картки, гроші, водійські права і навіть роздруківки бронею і квитків. Такий аксесуар допомагає зберегти порядок в сумці і спрощує пошук документів в дорозі. Портмоне для подорожей має досить великі розміри, проте в поїздках це швидше гідність, ніж недолік.

На відміну від подвійних, такі портмоне мають три відділення. Усередині вистачить місця для купюр, кредитних карт, дрібниці, а ще залишаться запасні і потаємні кишені. Такі гаманці - найоб'ємніші з усіх можливих варіантів, але при цьому не занадто місткі через обмежену товщини.

Як правило, вони закриваються на кнопку, яка фіксує гаманець в складеному вигляді. Подібні моделі зручні для чоловіків, які носять сумки та портфелі або пересуваються на автомобілі.

Гаманець із затискачем для купюр - Front pocket wallet

Цей гаманець є кардхолдер, оснащений затиском для грошей. Усередині нього є кілька відділень для візитних і кредитних карт, а також металевий затиск, що утримує купюри. Такий варіант портмоне ідеальний для чоловіків, які цінують мінімалізм і функціональність.

Знання казахської мови

Покрівельні Плівки

Хорошие мужские портмоне