Фотографії Приватних Будинків

У цій статті розглянемо фасад будинку: покажемо фото приватних будинків і проаналізуємо загальну картину як за кордоном, так і на вітчизняних просторах. Зовнішній вигляд в усі часи грав роль і це стосується не тільки до будівель. Все-таки не даремно початок відомої приказки звучить як «Зустрічають по одягу ...». Адже в якійсь мірі фасадом можна назвати зовнішній вигляд людини. Але якщо говорити про приватні будинки, то роль фасаду складно переоцінити. Фото приватних будинків, які ми вам представляємо сьогодні, підібрані не з метою здивувати, а продемонструвати, що фасад будинку буває різним. деревинаВи можете застосувати матеріал, можна комбінувати - фантазії немає меж.

Що таке фасад

Володимир Даль у своєму словнику фасадом називає лицьову сторону будівлі. При цьому лексикограф уточнює, що мова йде про будь-якій стороні конструкції будинку. Дмитро Ушаков фасадом називає передню сторону будівлі, ту, де знаходиться парадний вхід. Такі різні погляди породили якусь плутанину: одні називають фасадом тільки передню частину будинку, інші розмежовують фасад передній, задній і бічні. сайдинг і цеглаШвидше за все, другий підхід буде більш правильним, якщо відштовхуватися від етимології слова.

Фасад - від французького «façade», що означає «особа». Особовий частиною прийнято називати ту, яка звернена до нас. Виходить, що якщо ми будемо дивитися на протилежну парадного входу сторону будівлі, то ми побачимо задній фасад, на бічні сторони - бічний фасад і, відповідно, на сторону парадного входу - передній або головний фасад.

Фасад будинку в зарубіжному світі

сайдингВ цьому підрозділі ми представимо фото приватних будинків, які розташовані в країнах Європи і Америки. Чи не станемо лукавити - у них на дизайн будівлі звертали увагу завжди. По крайней мере, коли в СРСР будували однотипні будинки, ніби під копірку, за кордоном намагалися виділитися індивідуальним проектом, в тому числі і фасадом. Звичайно, рівень життя там завжди був вище, ніж у нас в ті часи, тому це особливо помітно на оздоблення фасадів будинків. Втім, останнім часом і у нас стало модним вкластися по максимуму, щоб виділитися зовнішнім виглядом свого будинку .

На фото нижче представлений звичайний і простий по конструкції будиночок, який розташований в Арізоні (США). Навіть за нашими мірками, таку конструкцію навряд чи можна назвати розкішною. Але задумка з організації всіх частин фасаду, в принципі, заслуговує на повагу.

тераса, коллони, сайдинг фасад з терасою фасад з елементами буту

Фотографии Частных Домов

Чим Утеплити Дах Будинку

Як Утеплити Дах Приватного Будинку

Види Приватних Будинків