Фото мансардних Будинків

Проекти мансардних будинків

Проекти мансардних будинків


користуються великою популярністю .Проект будинку або котеджу з мансардним поверхом дозволяє заощадити площа земельної ділянки під будівництво, при цьому дозволяючи значно збільшити корисну площу будинку. Цим самим будинку з мансардним поверхом вигідно відрізняються від будівель з горищем. Тут можна спостерігати велике розмаїття стилів і варіантів виконання простору під дахом.

Мансардні будинки дають своїм домовласникам можливість створювати додатковий простір, якого так деколи не вистачає в умовах щільної міської забудови. Мансарди найчастіше використовуються для організації кабінету або домашнього офісу, ігрових кімнат для дітей, розважальних кімнат з більярдом і тенісом або для розміщення спалень.

Основна відмінність проектів будинків з мансардою від двоповерхових будинків це більш низька вартість будівництва, а в порівнянні з одноповерховими будинками - значне збільшення площі будинку при невеликому зростанні витрат на будівництво (тому що додаються тільки стіни мансардного поверху). Поряд з усіма плюсами двоповерхового будинку, будинок з мансардним поверхом при будівництві виходить дешевше на величину вартості перекриття і ділянки стін. Тим самим мансардні будинки міцно зайняли своє місце на ринку малоповерхового коттеджного будівництва, є дуже популярними і набули широкого поширення.

Будинки з мансардою можуть бути з гаражем, з терасою, верандою; виконаними з піноблоків, цегли, бруса; і бути дерев'яними, каркасними, цегляними; площею до 100 м, від 100 до 150 м2. більше 200 кв. м. і т.д. В каталозі проектів будинків RuPlans і можна ознайомитися з фото і плануваннями мансардних будинків.

Фото Мансардных Домов

Як Утеплювати Дах Будинку

Фотографії Приватних Будинків

Види Приватних Будинків