Фото Дахи з металочерепиці

планки примиканняВ якості декоративного елемента при оформленні сполучних ділянок на стику стіни і металочерепиці використовується планка примикання. Їх застосовують також під час монтажу парапетів, вентиляційних і димових труб.

Виконані з металу елементи підбираються за кольором металочерепиці. Часто використовуються з гнучкими типами покрівлі і профнастилом, в тому числі.

Підвищений відсоток протікань відбувається саме на кордоні примикання металочерепиці і пічної труби. Тому ця ділянка повинен захищатися найнадійніше. У такій ситуації використовуються верхні і нижні планки примикання.

монтажні роботи

Карнизна планка монтується з торця до будь-якої дошці, яка прибивається оцинкованими цвяхами до крокв. Кріплення відбувається за принципом шахового порядку - крок від 30 до 35 см. Кожен наступний елемент прибивається з нахлестом 10 см на попередній. Кінцева планка заздалегідь потрібно обрізати до потрібного розміру.

Планка має стандартні розміри - 10 × 6, 9 × 200 см.

Перед тим як проводити монтаж, необхідно встановити гаки під водостік, так як вони кріпляться до тієї ж дошці карниза. Під час цього процесу входження ніжок гаків в деревину потрібно зробити більш глибоким.

Установка торцевих елементів починається тільки після завершення укладання покрівлі .

схемаЇї стандартні розміри - 13, 5 × 14, 5 - 200 см.

Під час монтажу решетування повинна бути розташована нижче. Кріпиться планка саморізами, як зверху, так і збоку.

Внутрішній фартух - місце, де металочерепиця примикає до труб, створюється із застосуванням примикають планок, як на фото. За допомогою нижньої планки робиться розмітка на трубі. З цієї смузі штробі болгаркою отвір глибиною не менше 15 мм. Потім воно ретельно прочищається і промивається від пилу.

Установка проводиться знизу вгору, щільно по поверхні труби. Планки, можливо, доведеться підрізати і кріпити за допомогою шурупів. Нахлест з усіх боків повинен бути мінімум 15 см. Термостійкі герметиком обробляються шви. Тільки в такому випадку виходить повна герметизація.

Внутрішній фартух і інші планки перекриття монтуються тільки після закінчення робіт по перекриттю даху покрівельним матеріалом. Це своєрідний кінцевий етап, після якого дах здається майстрами в експлуатацію. Захисні планки зберігають конструкцію даху цілісної, роблять її герметично досконалої і виконують додаткову естетичну функцію.

Фото Крыши из Металлочерепицы

Монтаж Ендови металочерепиці

Монтаж Конька металочерепиці

Дахи з металочерепиці