Фартух для кухні зі штучного каменю

Фартух для кухні

Фартух практично невід'ємна частина кухні, яку функцію він несе? Фартух або стінна панель призначена захищати від потрапляння бруду або води на стіни і за стільницю. До того ж фартух для кухні може служити елементом декору і значно полегшує догляд за кухнею в цілому. Які бувають фартухи і з яких матеріалів:

  • Вы можете выбрать и заказать кухни кировоград разнообразные варианты кухонных гарнитуров из прочных, надежных и качественных материалов по самым доступным и приятным ценам.

Фартух для кухні зі штучного каменю

Стінова панель, вона ж фартух для кухні зі штучного каменю дорожча річ, ніж стінова панель зі скла або ламінованого МДФ. Але зате по практичності краще фартуха для кухні зі штучного каменю не знайдеш! Його можна зробити різної форми або нанести фрезою за допомогою ЧПУ красивий і неповторний малюнок, відсутність видимих швів теж має вагоме значення для більшості людей. Фартух для кухні зі штучного каменю не боїться вологи, на відміну від фартуха для кухні з МДФ!

Розмір фартуха для кухні зі штучного каменю частіше роблять від стільниці зі штучного каменю до початку верхньої частини кухні і там, де розташована витяжка, продовжують до верхньої частини кухні, і вже на стінну панель кріплять саму витяжку. Рідше роблять фартух для кухні до витяжки, а від витяжки до верху починаються шпалери або декоративна штукатурка. Фартух для кухні, він же стінова панель зі штучного каменю має товщину 12 мм, таку ж, як і сам матеріал, застосовуваний для виготовлення стільниці. До установки фартуха для кухні необхідно продумати і провести проводку, визначити, де будуть розташовані вимикачі й проведення, прибрати (втопити в стіну) все випирають елементи: дроти, розетки. При установці стіновий панелі, стіна повинна бути рівною. Стінова панель приклеюється однією частиною до стільниці зі штучного каменю, а іншу частину приклеюють на силікон. І якщо стіна буде не рівною, то можливо будуть щілини з боків. Їх можна приховати силіконом, який підбирають до кольору каменю. Після установки панелі з штучного каменю низ кухні регулювати вже не можна. Якщо стінну панель - фартух приклеїти до стіни і до стільниці, то після регулювання нижньої частини кухні, якщо ніжки підкрутити так, що тумби опустяться, то стінна панель - фартух для кухні може відклеїтися від стільниці та з'явиться шов, це не гарантійний випадок, тому даний ремонт оплачується окремо. Ми рекомендуємо все регулювання і пересування робити до виміру та встановлення виробів з штучного каменю. Ми не рекомендуємо регулювати тумби після виміру і після установки стільниці та стіновий панелі з штучного каменю.

Как Утеплить Крышу Частного Дома

Натуральна Керамічна Черепиця

Советы для качественного ремонта