Детальна Інструкція по Монтажу металочерепиці

Пропонована інструкція дозволить Вам швидко і правильно змонтувати металочерепицю на покрівлі. Детальний опис кожного етапу монтажу дозволить уникнути помилок, які можуть виникнути при облаштуванні покрівельної системи

 1. Металочерепиця
 2. решетування
 3. Контробрешетка
 4. гідроізоляція Ізоспан
 5. карнизна планка
 6. утеплювач
 7. торцева планка
 8. накладка ендови
 9. конькова планка
 10. снігозатримувач
 11. сходи
 12. Пічна труба
 13. вентиляційний вихід
 14. мансардне вікно
 15. покрівельний вентилятор
 16. антенний вихід
 17. водостічна система

1.1. Правильна розвантаження і складування металочерепиці

Навантаження й розвантаження заводських упаковок з листами металочерепиці і добірними елементами здійснюється за допомогою крана тільки м'якими стропами. 5.pngМеталочерепиця може зберігатися в заводській упаковці не більше 1, 5 місяці, так як можлива деформація нижніх листів в пачці. Якщо монтаж планується проводити пізніше, то листи слід розпакувати і перекласти рейками. Щоб уникнути деформації листів по довжині, їх потрібно переносити вертикально, взявши за краї по довжині. Вага металочерепиці - 5, 1 кг / кв.м. Чи не поріжте руки об гострі краї листів.

1.2. Правильна підготовка покрівлі під монтаж металочерепиці

6.pngПеред монтажем покрівлі переконайтеся, що поверхня даху рівна. При необхідності виправте дефекти неплощинності - перевірте правильність форми і розмірів даху. Для цього виміряйте діагоналі скатів з кутка в куток. Якщо вони не рівні, то це означає, що дах має перекіс. У разі, якщо неможливо виправити перекіс, слід укладати металочерепицю так, щоб нижній край обрешітки збігався з лінією схилу листів покрівлі. Перекіс з торців можна приховати добірними елементами. Примітка! Мінімальний рекомендований ухил покрівлі - 14 град. при довжині ската 7м.

1.3. Правильний вибір інструменту для монтажу

Для проведення робіт по монтажу металочерепиці використовують ножівку і ножиці по металу, дриль і т.п. Листи металочерепиці поставляються нарізаними під розмір покрівлі. Але часто необхідно робити зрізи по ширині листів і вирізи під довільним кутом по місцю.

2.png 7.png 8.png 9.png

Подробная Инструкция по Монтажу Металлочерепицы

Инструкция по Монтажу Металлочерепицы

Технологія Монтажу металочерепиці

Інструкція по Монтажу металочерепиці