Дахи з металочерепиці

Металочерепиця - відносно дешевий і довговічний матеріал, що добре зарекомендував себе в наших умовах. Бажання заощадити часто штовхає нас провести монтаж даху з металочерепиці своїми руками.

Інтернет і ютуб переповнений роликами, в яких професійні будівельники з практичними знаннями і досвідом монтажу пояснюють нам тонкощі і нюанси робіт. Досить переглянути 2-3 статті або ролика, і ми впевнені, що все вийде без залучення професіоналів.

Міф перший. Розрахунок необхідних матеріалів за планом замість вимірів

Багато хто вважає, що проектні параметри дозволяють точно розрахувати кількість витратних матеріалів, необхідних для покриття даху металочерепицею своїми руками . На жаль, це не так.

Точний розрахунок, що дозволяє вам істотно заощадити, можливий виключно за фактичними вимірами, із залученням спеціалізованого ПЗ. Саме ПО дозволить вам врахувати всі допуски, особливості розкрою і монтажу листів, що виключно важливо при монтажі дахів зі складною конфігурацією.

Міф другий. Роботу можна відмінно виконати без практики і спецінструмент

Знання теорії програмування не робить людину програмістом. При монтажі металочерепиці на дах існує маса нюансів, які легко втратити. Невірний кут закрученого шурупа, необроблена кромка порізу листа, помилки в розрахунках можуть привести до утворення корозії. Корозія - до порушення властивостей покрівлі і нових витрат, які перевищують заощаджену суму.

Міф третій. «Там на ілюстрації все зрозуміло намальовано»

Своїм виникненням зобов'язаний картинкам, який ілюструє особливості і простоту монтажу розжолобків, ковзанів, водостоку і інших елементів. Ціна монтажу даху з металочерепиціпрофесіоналами включає в себе гарантію правильного виконання робіт, навіть якщо ваш випадок відрізняється від шаблонного. Розуміння і дотримання всіх особливостей монтажу вологоізоляції, парового бар'єру, вентиляції, утеплення і шумоізоляції при покритті покрівлі дозволять вам не турбуватися про якість виконаної роботи.

Металочерепиця

Фото Дахи з металочерепиці

Метало Черепица

Монтаж металлочерепицы.