Чим Утеплити Стеля Будинки
Утеплення стелі робить приміщення більш комфортним і теплим, а також економить ваші кошти шляхом затримки тепла в стінах вашого будинку. При утепленні стель приватного будинку потрібно керуватися деякими принципами, які ми перерахуємо в даній статті. Адже різниця буде відносно невелика будь то стелю будинку або будь то стелю в іншому будь-якому приміщенні.
Поки не почали читати статтю, відразу хотів попередити, що найцінніший матеріал по утепленню дахів і стель знаходиться в коментарях до цієї статті, коли прочитаєте статтю, опустіться вниз і побачите коментарі, де є відповіді на всі питання. Але спочатку вивчіть статтю.
Стеля в будинку - головна точка для затримки тепла в нашому домі. У зв'язку з цим утеплювати, наприклад дерев'яну стелю ми будемо відповідально. А які технології утеплення стелі є, ми сьогодні поговоримо і навіть подивимося міні-відео сюжет на цю тему.
У даній статті ми будемо розповідати як правильно утеплити стелю і чим краще утеплити стелю. Наприклад розглянемо популярний для утеплення матеріал мінеральна вата (що таке мінеральна вата?).
Чим краще утеплити стелю
- - сам утеплювач (мінеральна вата);
- - пергамін (для гідроізоляції);
- - обрізна дошка (товщиною 30 мм, ширина 150 мм);
- - цвяхи;
- - рейки (10 мм на 20 мм);
- - монтажна піна (читайте рекомендації: вибір монтажної піни).
Інструменти, використовувані для утеплення стелі:
- - електро-лобзик (читайте: огляд електролобзиком) і ножівка по дереву;
- - молоток;
- - ніж.
Скільки потрібно теплоізоляції на стелю
Всім, хто збирається утеплити стельове перекриття в будинку, радимо для початку розрахувати необхідну кількість матеріалу, яке потрібно буде придбати. Саме від товщини теплоізоляції залежить її ефективність в цілому.
Вихідними даними є:
- розрахункова температура на внутрішній і зовнішній поверхні стелі,
- його конструкція і коефіцієнт теплопередачі кожного елемента.
Результатом розрахунку буде товщина шару теплоізоляції.
Розрахунок теплоізоляції для стелі
При розрахунках необхідно враховувати, що з 2009 року стандарт EnUV вимагає, щоб коефіцієнт теплопередачі шару теплоізоляції U становив як мінімум 0, 24 Вт / м2хК, що досягається шаром теплоізоляції від 13 до 40 см, в залежності від групи теплопровідності матеріалу і типу будівлі (в Європі до різних типів будівель надаються різні вимоги, наприклад, до старих будинків вони менш жорсткі, ніж до новими типовими, або пасивним).