Чим Утеплити Стеля Будинки

Розрахунок теплоізоляції для стеліУтеплення стелі робить приміщення більш комфортним і теплим, а також економить ваші кошти шляхом затримки тепла в стінах вашого будинку. При утепленні стель приватного будинку потрібно керуватися деякими принципами, які ми перерахуємо в даній статті. Адже різниця буде відносно невелика будь то стелю будинку або будь то стелю в іншому будь-якому приміщенні.

Поки не почали читати статтю, відразу хотів попередити, що найцінніший матеріал по утепленню дахів і стель знаходиться в коментарях до цієї статті, коли прочитаєте статтю, опустіться вниз і побачите коментарі, де є відповіді на всі питання. Але спочатку вивчіть статтю.

Стеля в будинку - головна точка для затримки тепла в нашому домі. У зв'язку з цим утеплювати, наприклад дерев'яну стелю ми будемо відповідально. А які технології утеплення стелі є, ми сьогодні поговоримо і навіть подивимося міні-відео сюжет на цю тему.

У даній статті ми будемо розповідати як правильно утеплити стелю і чим краще утеплити стелю. Наприклад розглянемо популярний для утеплення матеріал мінеральна вата (що таке мінеральна вата?).

Чим краще утеплити стелю

 • - сам утеплювач (мінеральна вата);
 • - пергамін (для гідроізоляції);
 • - обрізна дошка (товщиною 30 мм, ширина 150 мм);
 • - цвяхи;
 • - рейки (10 мм на 20 мм);
 • - монтажна піна (читайте рекомендації: вибір монтажної піни).

Інструменти, використовувані для утеплення стелі:

 • - електро-лобзик (читайте: огляд електролобзиком) і ножівка по дереву;
 • - молоток;
 • - ніж.

Скільки потрібно теплоізоляції на стелю

Утеплення стелі за допомогою пінопластуВсім, хто збирається утеплити стельове перекриття в будинку, радимо для початку розрахувати необхідну кількість матеріалу, яке потрібно буде придбати. Саме від товщини теплоізоляції залежить її ефективність в цілому.

Вихідними даними є:

 • розрахункова температура на внутрішній і зовнішній поверхні стелі,
 • його конструкція і коефіцієнт теплопередачі кожного елемента.

Результатом розрахунку буде товщина шару теплоізоляції.

Утеплення стелі пензлемРозрахунок теплоізоляції для стелі

При розрахунках необхідно враховувати, що з 2009 року стандарт EnUV вимагає, щоб коефіцієнт теплопередачі шару теплоізоляції U становив як мінімум 0, 24 Вт / м2хК, що досягається шаром теплоізоляції від 13 до 40 см, в залежності від групи теплопровідності матеріалу і типу будівлі (в Європі до різних типів будівель надаються різні вимоги, наприклад, до старих будинків вони менш жорсткі, ніж до новими типовими, або пасивним).

укладка мінеральної вати Вимоги пожежної безпеки до утеплювача Додаткова теплоізоляція стелі Утеплення стелі пінопластом

Чим Утеплити Стеля

Чим Утеплити Дах Будинку

Як Утеплити Стеля в Будинку

Чим Утеплити Стелю в Будинку