Чим Утеплити Стеля

Матеріали для утеплення стелі лазні

Для утеплення стелі лазні використовують такі матеріали:

  • Мінеральна вата . Найбільш популярний матеріал для ізоляції банних стель за рахунок хороших теплозберігаючих параметрів, довговічності, вогнестійкості, екологічності.
  • Спінений поліпропілен. Легкий в установці плитний утеплювач, нерідко забезпечений фольгированним покриттям для кращого теплозбереження.
  • Ековата , піноізол. Напилюваний утеплювач бюджетної вартості і підвищеної пожаростойкости, що дозволяє створити безшовний утеплюючий шар.
  • Пінопласт. Найбільш економічний і зручний у монтажі утеплювач, вологостійкий, але горючий і недовговічний. Фахівці не радять використовувати пінопласт для утеплення стелі лазні, тому що при нагріванні він починає виділяти токсичні речовини.
  • Керамзит . Характеризується відмінними теплоізоляційними властивостями, абсолютної екологічною чистотою, довговічністю. Однак рекомендований для утеплення банного стелі шар керамзиту становить близько 25-30 см, що збільшує навантаження на несучі конструкції і фундамент лазні.
  • «Народні» варіанти. Повсть, стружка (тирса) з цементним розчином, глина з сіном, торф'яні мати з фінішним настилом з дубового листя - недорогі, але трудомісткі в монтажі матеріали.

Пароізоляція банного стелі

Один з важливих аспектів утеплення стелі лазні - організація відведення конденсату від теплоізоляційного шару. З цією метою в «пиріг» банного стелі необхідно обов'язково інтегрувати паробар'єр - пароізоляційні плівки, яка захистить утеплювач від намокання і втрати ізолюючих якостей.

Оптимальний варіант пароізоляційній мембрани для лазні - це фольгированная антиконденсатна плівка, наприклад, Ондутіс R Termo, що виконує одночасно дві функції: відведення конденсату та екранування тепла. Енергозберігаюча пароізоляційна мембрана Ондутіс R Termo розроблена цілеспрямовано для приміщень з підвищеною вологістю і температурними перепадами (від -40 до +120 градусів). Вона являє собою двошаровий ізоляційний матеріал з алюмінієвим напиленням, за рахунок чого надійно затримує водяна пара усередині будівлі, попереджаючи руйнування несучих конструкцій, повертаючи 80% тепла назад в приміщення.

Чем Утеплять Крышу

Чим Утеплити Стеля Будинки

Чим Краще Утеплити Стелю

Чим Утеплювати Дах

Черепица Браас