Чим Утеплити Стелю в Будинку

З настанням осені часто виникає бажання забратися в тепле крісло з книгою в руці, укутати пледом і, насолоджуючись тишею і затишком, пити гарячий чай або глінтвейн. Особливо приємно проводити таким способом час не в міській квартирі, а в заміському будинку, тобто на власній дачі. Однак, дощі і холоду не завжди дозволяють в повній мірі відчути всю повноту усамітнення і релаксації - особливо якщо в приміщенні є трохи утеплений стелю під холодною дахом.

Якщо в приміщенні планується монтаж натяжної стелі, можна обмежитися закріпленням утеплювача за допомогою клейового складу на цементній основі, монтажної піни, або рідких цвяхів

Як відомо, прохолодне повітря, нагріваючись в теплій хаті, піднімається вгору, і, в разі відсутності термоізоляції, починає йти назовні. Втрати тепла від цього можуть виявитися вельми істотними, тому важливо своєчасно підготуватися і усунути причини охолодження будинку.

Існують два основних способи утеплення стелі під холодною дахом:

Для додаткової фіксації утеплювача використовуються полімерні цвяхи з капелюшками-парасольками- зсередини (теплоізоляційний матеріал монтують на стелю всередині кімнати);

- зовні (мається на увазі дії по теплоізоляції чорнової підлоги горища).

Якщо ви вибрали варіант утеплення зсередини , то слід врахувати, що підійде для цього далеко не всякий матеріал, а тільки жорсткий - на зразок пінополістиролу або базальтової вати.

Для проведення робіт вам знадобляться:

- шпатель;

- пензлик;

- ніж;

- електродриль з набором свердел;

- спеціальний алюмінієвий профіль (або дерев'яні рейки);

- плівка пароізоляційна;

- скотч;

- клей;

- монтажна піна;

- шпаклівка по дереву;

- грунтовка глибокого проникнення.

Для додаткової фіксації утеплювача використовуються полімерні цвяхи з капелюшками-парасольками

Насамперед необхідно підготувати підставу для утеплення. Способи його підготовки для подальшого монтажу теплоізоляції залежать від типу наявного стелі.

У разі наявності в будинку дерев'яних перекриттів необхідно провести їх візуальний огляд, після чого, виявивши проблемні місця, заповнити великі щілини монтажною піною, а дрібні обробити шпаклівкою по дереву. Після видалення надлишків заповнювач за допомогою ножа необхідно обов'язково обробити поверхню спеціальним антисептиком по всій площі.

Чим Утеплити Мансардну Дах

Як Утеплювати Дах Будинку

Утеплення Стелі в Будинку

Чим Утеплити Дах Будинку

Чим Утеплити Стеля Будинки