Чим Краще Утеплювати Дах

Сучасний будівельний ринок пропонує як органічні так і неорганічні утеплювачі. Крім того за фактурою утеплювачі поділяються на: жорсткі, м'які, напівтверді і сипучі, що дозволяє максимально утеплити дах незалежно від технології покрівельних робіт. Найбільш популярний м'який утеплювач через свою універсальність і невибагливості при виконанні монтажних робіт.

Як правило, цей утеплювач продається рулонами (6 - 15 м). Основу такого утеплювача становить мінеральна або скловата. Екологічна складова якості останньої не витримує конкуренції в порівнянні з мінеральною ватою.

Вибір в якості основи скловолокна виправдовується лише його негорючістю і довговічністю (не схильний до гниття і грибкових утворень). Зважаючи на популярність такі утеплювачі постійно вдосконалюються, таким прикладом є пароізоляційна плівка, що забезпечує паробар'єр і скорочує обсяг монтажних робіт.

Склад жорсткого або напівтвердого утеплювача ідентичний, відрізняє їх один від одного тільки щільність становить матеріалу. Рекордсменом за якістю утеплення визнаний сучасний тришаровий утеплювач, в якому шар спіненого поліетилену зовні обрамлений шарами фольги. Про його якість свідчить той факт, своєю появою він зобов'язаний американської космічної галузі, що використовує його як утеплювач в космосі. Незрівнянно популярнішим (тільки з - за цінової різниці) є пінополістирольні (в народі - пінопласт) плити. Поряд з хорошими теплоізоляційними властивостями такий утеплювач привертає великим вибором щільності і товщини випускаються плит.

Гранули пінополістиролу використовуються насипкою, в основному, для утеплення горищних перекриттів, випереджаючи покрівельні роботи. Як правило, пінополістирол в такому вигляді застосовується в сумішах з вовняними волокнами або корковим деревом.

Як Правильно Утеплювати Дах

Як Утеплювати Дах

Чим Краще Утеплити Стелю