Черепиця металева - вивчаємо переваги і недоліки

Натуральна черепиця, використання якої почалося ще з давніх-давен, настільки добре себе показала, що образ її актуальний і в наші дні. Зрозуміло, глина змінилася на метал, завдяки чому металева черепиця і з'явилася.

Штампування металевої черепиці - кращий вихід

Зрозуміло, технологія виготовлення металевої черепиці методом лиття була б вкрай нерозумною, адже її чималу вагу зробив би неможливим використання даного матеріалу на покрівлі витончених сучасних будівель. Прагнучи значно полегшити цей матеріал, в порівнянні з натуральним аналогом, виробники навчилися штампувати його з тонкого металевого листа за допомогою прес-форми, що повторює дизайн глиняного зразка. Власне, черепиця металева являє собою окремі черепічіни, тоді як термін «металочерепиця» має на увазі чималий шматок черепичної покрівлі.

На сьогоднішній день, даний матеріал є найбільш популярним покрівельним матеріалом: за деякими оцінками, більше 60% дахів покриваються саме металевої черепицею. акрилове покриттяДуже важливо лише пам'ятати про те, що великі і перевірені компанії з ім'ям не стануть ризикувати репутацією, продаючи неякісний продукт.

При виготовленні металочерепиці використовуються сталеві або алюмінієві рулонні листи. Сталь застосовується оцинкована або з добавками алюмінію, що значно підвищує стійкість до корозії. А сплав цинку і алюмінію утворює відмінно яке показало себе алюмоцинковим покриття. Як правило, готові до укладання листи бувають розміром 1, 18 * 3, 5м, але, при індивідуальному замовленні, можливі і інші розміри.

Невелика вага черепиці металевої - це не єдине її гідність: вона доступна за ціною і відрізняється значним терміном експлуатації. Зазвичай, виробник дає гарантію на 15 років, але реальний термін служби може складати до 50 років! Крім того, покрівля з металочерепиці монтується легко і швидко і не вимагає посилення кроквяної системи. Однак, слід знати, що опірність механічним навантаженням визначає товщина металу, з якого штампується. Як правило, в нашій країні застосовується метал товщиною 0, 5 мм.

Сам по собі лист металу, звичайно, кольором і фактурою не дуже-то схожий на натуральну черепицю , навіть не дивлячись на імітацію її рельєфу, та й стійкість до хімічних і атмосферних впливів набагато нижче, ніж у кераміки. Для ідеального відтворення натуральної покрівлі застосовуються різні покриття металу, як правило, поліефірний акрил. Завдяки йому, черепиця стає досконало схожою на справжню: вона може бути матовою або глянсовою, як кераміка глазурована, а може відливати благородним сяйвом, на зразок сланцю.

Переваги та недоліки ювелірних виробів

Новобудови бізнес-класу - переваги і недоліки

Як правильно вибрати мінеральне добриво