Безпечна утилізація стічних вод

Безпечна утилізація стічних вод - одна з головних проблем, з якими стикаються забудовники заміських будинків. Автономна каналізація є найоптимальнішим виходом в тих випадках, коли немає доступу до центральної системи. Розглянемо найбільш поширені варіанти облаштування каналізації для приватного будинку.

  • Доступная и лучшая  автономная канализация для решения вопроса с канализацией в частном доме или небольшой группе домов. Очистное сооружение без проблем перерабатывает весь сток, поступающий из ванной, кухни, туалета, а также посудомоечной и стиральной машин по самой выгодной и демократичной цене

Цей варіант автономної каналізації складається з декількох колодязів, кожен з яких виконує певну функцію. Спочатку стічна вода по трубах потрапляє в септик, де відстоюється не менше доби. Далі відстояна і освітлена вода надходить в наступну ємність для фільтрації. Очищена і освітлена вода йде в грунт через подушку щебеню. У цьому випадку стічні води очищаються приблизно на 50%. Використовуючи септики, потрібно враховувати наступні моменти: Грунт. Для автономної каналізації на базі септика найбільш придатний пісок - він володіє хорошими фільтруючими властивостями. Стічні води обов'язково повинні пройти фільтрацію через грунт, так як недостатньо очищені для того, щоб скидати їх у водойму. Для місцевості з глинистої грунтом такий варіант автономної каналізації не підходить. При різкому скиданні великої кількості води (ванни, пральної машини) весь обсяг потрапляє в поле фільтрації. Бруд осідає на стінках труб і забиває отвори, викликаючи згодом неприємні запахи. Грунтові води. Рівень грунтових вод повинен бути нижче дна фільтруючого колодязя на 1-3 м. Система фільтрів займає досить велику площу і нерентабельна для власників невеликих ділянок. Над каналізаційним спорудою неможливо розбити сад або город. Замінювати щебенчатой подушку фільтруючого поля потрібно раз в 10 років. Процес досить витратний і трудомісткий. Для зняття шару щебеню необхідно застосовувати спеціальну будівельну техніку. У більшості випадків септик доводиться встановлювати в іншому місці, що супроводжується значними витратами коштів і часу. Біологічне очищення стічних вод Ще один варіант пристрою автономної каналізації - це міні-станція біологічного очищення. Принцип роботи підказаний самою природою - стічні води очищаються аеробними бактеріями, основне «меню» яких складають органічні сполуки і забруднення. Для підтримки життєдіяльності мікроорганізмів необхідна постійна інтенсивна подача кисню. Таким чином, відбувається механічне та біологічне очищення води від шкідливих домішок. Така каналізація працює наступним чином: Стоки потрапляють в приймальний резервуар, де відбувається механічне очищення за рахунок інтенсивної подачі кисню. Вода перекачується в ємність з активним мулом, засіяних аеробними бактеріями, де проходить вторинну очистку від органічних сполук. Останній етап очищення - вторинний відстійник. Нешкідливий осад опускається на дно, а чиста вода йде в грунт або ємність, звідки може бути викачана для вторинного використання. Такі компактні споруди здатні очищати воду на 90% і можна не турбуватися за стан навколишнього середовища - стік з цієї системи можна скидати в довколишній водойму або спеціальний колодязь, щоб використовувати для поливу або побутових потреб. На сьогоднішній день біологічне очищення - найефективніший, недорогий і надійний спосіб утилізації стічних вод. Для власників заміських будинків, дач, котеджів власна каналізаційна система вже давно не розкіш, враховуючи, скільки проблем можна вирішити за її допомогою.

Возможности онлайн азартных игр

Де знайти онлайн-казино

Утеплювач для Стелі Будинки

Тип пропуска для грузовиков