Бітумна Черепиця Монтаж

277643

Бітумна черепиця: особливості та монтаж | Авторський блог про ремонт


Використання підкладкових килимів D-BASIS COMFORT і D-BASIS COMFORT GLASS в якості тимчасової крівлі.

Підкладкові килими Döcke D-BASIS СOMFORT і D-BASIS СOMFORT GLASS - сучасні покрівельні матеріали, які було виготовлено для використання на будь-яких типах скатних дахів.

Структура килима: рис.

Сфера застосування: підкладковий коверів Döcke D-BASIS СOMFORT і D-BASIS СOMFORT GLASS не тільки доповнює існуючі покрівельні матеріали (бітумну черепицю, металочерепицю, керамочерепіца) і збільшує термін служби покрівлі, але і може служити в якості тимчасового покрівельного матеріалу.

Унікальні переваги підкладкових Döcke D-BASIS СOMFORT і D-BASIS СOMFORT GLASS:

 • тимчасова покрівля

  Можливість застосування на всіх типах скатних покрівель, в тому числі в якості тимчасового покрівельного матеріалу протягом 6 місяців з подальшою можливістю використання за призначенням.

 • самозалічування

  Завдяки високому вмісту полімерів в складі SBS модифікованого бітуму досягається ефект самозалічування пошкоджених ділянок при подряпинах та механічних пошкодженнях. Це збільшує довговічність і гарантує гідроізоляцію покрівлі .

 • Легкий і зручний монтаж

  Легка вага при оптимальній довжині рулону дозволяє мінімізувати витрачений на монтаж час.

 • міцність

  Строгий контроль виробничого процесу дозволяє добитися високої міцності на розрив, що захищає килим від механічних пошкоджень під час монтажу.

Битумная Черепица Монтаж

Дах Металочерепиця Монтаж

Бітумна Черепиця Укладання

Металочерепиця Монтаж

М'яка Черепиця Монтаж