Бітумна Черепиця Монтаж

277643

Бітумна черепиця: особливості та монтаж | Авторський блог про ремонт


Використання підкладкових килимів D-BASIS COMFORT і D-BASIS COMFORT GLASS в якості тимчасової крівлі.

Підкладкові килими Döcke D-BASIS СOMFORT і D-BASIS СOMFORT GLASS - сучасні покрівельні матеріали, які було виготовлено для використання на будь-яких типах скатних дахів.

Структура килима: рис.

Сфера застосування: підкладковий коверів Döcke D-BASIS СOMFORT і D-BASIS СOMFORT GLASS не тільки доповнює існуючі покрівельні матеріали (бітумну черепицю, металочерепицю, керамочерепіца) і збільшує термін служби покрівлі, але і може служити в якості тимчасового покрівельного матеріалу.

Унікальні переваги підкладкових Döcke D-BASIS СOMFORT і D-BASIS СOMFORT GLASS:

 • тимчасова покрівля

  Можливість застосування на всіх типах скатних покрівель, в тому числі в якості тимчасового покрівельного матеріалу протягом 6 місяців з подальшою можливістю використання за призначенням.

 • самозалічування

  Завдяки високому вмісту полімерів в складі SBS модифікованого бітуму досягається ефект самозалічування пошкоджених ділянок при подряпинах та механічних пошкодженнях. Це збільшує довговічність і гарантує гідроізоляцію покрівлі .

 • Легкий і зручний монтаж

  Легка вага при оптимальній довжині рулону дозволяє мінімізувати витрачений на монтаж час.

 • міцність

  Строгий контроль виробничого процесу дозволяє добитися високої міцності на розрив, що захищає килим від механічних пошкоджень під час монтажу.

Металочерепиця Монтаж

М'яка Черепиця Монтаж

Битумная Черепица Монтаж