Адвокатське бюро

Адвокатське бюро - це організаційно-правова форма адвокатської фірми, яка вперше була введена в російському законодавстві лише в 2002 г.Адвокатское бюро передбачає тісні взаємини між адвокатами-партнерами, а отже і більш обмежене коло партнерів - це основна відмінність від колегії адвокатів. Правова підстава для установи адвокатського бюро - рішення двох і більше адвокатів з питання установи. 

К Вашим услугам полный спектр надежной и эффективной юридической консультации 

 для достижения лучших результатов защиты по самой демократичной и доступной цене.

У той же час кількість засновників не обмежена. Існують як плюси так і мінуси адвокатського бюро. Позитивними сторонами є: прикріплення до імені, розподіл витрат, спільне ведення справ, обмін клієнтами, ставлення засновників - партнерські, розподіл функцій. Негативні сторони - висока відповідальність, обмеження незалежності, проблема лідерства, нерівність партнерів. На керуючого або іншого партнера покладаються повноваження щодо ведення спільних справ адвокатського бюро, що в свою чергу зобов'язує його брати участь в широкому колі взаємин: всередині бюро - організація діяльності бюро, ведення всієї необхідної документації та бухгалтерського обліку, планування витрат; судами і правоохоронними органами - надання юридичної допомоги організаціям і громадянам, костюми для свята; з третіми особами - з різних питань щодо укладення угод, оренді, різних платежів і так далі. Довіреності оформляються за загальноприйнятими правилами цивільного законодавства. В дорученнях обов'язково повинні перераховуються обмеження поп повноважень партнера в здійсненні операцій. Партнер, який уповноважений, в обов'язковому порядку повинен довести до відома третіх осіб і довірителів про обмеження в своїх повноваженнях. Успіх роботи адвокатського бюро в цілому залежить від керуючих партнерів, які, в свою чергу, повинні володіти всіма професійними навичками успішного адвоката і безсумнівно талантом управління. У поєднанні такі якості зустрічаються досить рідко.

Надаються послуги із захисту і представництва в Україні інтересів клієнтів (фізичних та юридичних осіб) у кримінальних, цивільних, адміністративних і господарських справах, а також послуги з захисту (представництва) інтересів громадян України в Російській Федерації та послуги з підготовки заяв (скарг) у Європейський суд з прав людини.

Утепление крыши

Подделка денег

Номера для отдыха

Моделі пальто

​Адвокатское бюро