Захворювання опорно-рухового апарату

Захворювання опорно-рухового апарату

Терапія захворювань опорно-рухового апарату - одне з ключових напрямків. Причиною тому є поширеність серед осіб зрілого віку, спортсменів і ранній розвиток патологій у молодих людей.

актуальність

Опорно-руховий апарат - це кістки, що скріплюють їх зв'язки, що знижують їх тертя один об одного хрящі, а також рухають всі ці сполуки м'язи. Якщо хоча б одна з цих структур пошкоджується (це проявляється запаленням, набряком, дисплазією або дегенеративним процесом) з'являється біль, страждає можливість виконання ряду рухів. Захворювання опорно-рухового апарату приймають хронічний перебіг і можуть поступово привести до повної втрати працездатності. Щоб цього не сталося, потрібно лікувати їх правильно і своєчасно. Вы можете купить эффективный гель для лечения опорно-двигательного аппарата бишофит гель по самой демократичной и доступной цене, без накруток и переплат.

Лікування опорно-рухового апарату

Для кого ця програма

Фахівці накопичили знання і досвід лікування опорно-рухового апарату. Це дозволяє зменшити вираженість або уникнути розвитку таких симптомів, як:

болю в спині або кінцівках

зменшення амплітуди рухів, тугоподвижность суглобів

головні болі

оніміння кінцівок

слабкість м'язів

прийняття вимушеної пози

сутулість

хрускіт в суглобах

Тривалість: від 14 днів.

Очікуваний ефект:

Зменшення або зняття болів

Нормалізація загальних обмінних процесів в організмі, в тому числі рівня холестерину, цукор крові

Підвищення загальної рухової активності

Профілактика факторів ризику, зниження ваги, переклад на новий більш здоровий харчової і руховий режим

Поліпшення загального самопочуття, підвищення імунітету

Отримання кваліфікованих індивідуальних рекомендацій та навичок щодо подальшого способу життя, руховому і харчового режиму.

Лікування має великі можливості для терапії захворювань опорно-рухової системи.

Лікувальні ванни - нарзанні, хвойно-саліцилові, скипидарні, сірчані і ін. Відновлюють роботу опорно-рухової системи, діючи м'яко і щадяще.

Лікувальні душі забезпечують поліпшення харчування в тканинах, знімають м'язові затиски, сприяють лімфодренаж і зниження ваги.

Грязелікування - найбільш ефективний метод в боротьбі з хворобами опорно-рухового апарату. У санаторії використовуються бруду з озера, відомі своїми унікальними лікувальними властивостями. Грязьові аплікації дозволяють амінокислотам, гормоноподібних біологічно активних речовин і мікроелементів проникати в тканини, забезпечуючи потужний протизапальний і знеболюючий ефект.

Фізична реабілітація - важливий фактор при лікуванні захворювань хребта і суглобів. Проводиться під постійним наглядом лікаря і досвідченого інструктора ЛФК. Дозволяє поступово збільшити обсяг і різноманітність фізичних навантажень, прищепити більш здорові звички, які більшість пацієнтів санаторію продовжують розвивати будинку, повернувшись із санаторію.

У нас використовуються такі методи фізичної реабілітації:

теренкури - дозовані прогулянки по гірській місцевості;

ЛФК - індивідуально підібрані фізичні вправи;

виконання вправ в басейні

заняття на тренажерах.

Купуючи путівку за програмою лікування опорно-рухового апарату, зверніть увагу: консультація мануального терапевта, загальний аналіз крові вже включені у вартість.

Мануальна терапія - переважна кількість захворювань опорно-рухової системи лікується за допомогою мануальної терапії - процедури, при якій вплив на тканини проводиться за допомогою рук лікаря, виконують з ними певні маніпуляції в необхідній послідовності.

У санаторії мануальний терапевт уже багато років працює за своєю методикою, яка довела свою ефективність, крім того, вона не передбачає хворобливих впливів (скручувань, натискань на больові точки).

Працює наш мануальний терапевт з понеділка по п'ятницю, час роботи з 8.00 до 16.00. Первинна консультація фахівця включена у вартість путівки.

Загальна кріотерапія - одна з найефективніших процедур при патологіях кісток і суглобів, вона максимально мобілізує захисні сили організму і покращує кровопостачання м'язово-суглобових структур. Загальна кріотерапія - практично ексклюзивна процедура, мало які лікувально-оздоровчі установи її проводять.

Карбоксітерапіі - ще один унікальний метод лікування для регіону, який впроваджений в лікувальну базу санаторію. Процедура активує тканинне дихання, регенераторні сили, призводить до руйнування спайок.

​Виконання електричного монтажу

Застосування в побуті дроту ШВВП

Використання касового апарату