Що потрібно знати про дизайн заміського будинку

Дизайн-проект внутрішніх приміщень заміських будинків

Існує стереотип, що заміський будинок - це обов'язково розкіш, солідні гроші і багато вільного приміщення. Насправді, навіть маленький дачний будиночок можна перетворити в стильно оформлене житло, комфортне і затишне для його мешканців.

Вы можете выбрать и купить инструменты для профессиональных измерительных работ по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат, в удобное для Вас время.

У чому особливості дизайн проектів заміських будинків?

Дизайн внутрішніх приміщень будинків суттєво відрізняється від дизайну квартири і для власника дає широкий політ фантазії - можна втілити в життя будь-який стиль від етнічного чи сільського до класики або модерну. Природно, без допомоги фахівця в цьому випадку не обійтися, так як дуже важливо дотримати всі правила обробки невеликих або, навпаки, надмірно просторих кімнат, розміщення меблів, розміщення приладів освітлення та ін.

Обов'язково умова, якому потрібно слідувати при розробці дизайну внутрішніх приміщень заміських будинків - зв'язати всі кімнати в єдиний ансамбль, незалежно від стильового напрямку кожної з них. Існує маса підходів до оформлення приватного будинку, але всі вони зводяться до одного - внутрішній дизайн інтер'єру повинен гармоніювати із зовнішнім виглядом будівлі, а також з навколишнім ландшафтом. Наприклад, в солідному котеджі з натурального каменю внутрішнє оздоблення ніяк не може бути виконано в стилі прованс або шале, а скоріше в стилі модерн або класика. Точно також справи йдуть і з будинками зі зрубу, навряд чи будуть доречні в ньому кімнати в стилі techno, краще підійде кантрі або етно.

Власникам дерев'яних будинків не варто забувати про те, що в них має бути мінімум сучасних приладів (їх дизайнери вміло маскують), повна відсутність яскравих шпалер і картин, натяжних стель і пластика в меблів - все це підійде дому з каменю або цегли.

Для того, щоб дизайн внутрішніх приміщень будинків збігався з навколишнім середовищем і зовнішнім оздобленням будівлі всі роботи по розробці проекту потрібно довіряти професіоналам. Дизайнер адаптує обраний замовником проект під його конкретні потреби і бажання або розробить свій унікальний проект, дотримуючись єдиний стиль, що перегукується з оформленням самої ділянки.

Газові котли для приватного будинку

​Ковані перила для дачного будинку

Будівництво заміського будинку

Дизайн невеликого заміського будинку