Шкільний стенд

Один з варіантів заохочення і мотивації дітей - дошка пошани, що знайомить учнів, їх батьків та вчителів з кращими учнями. Оформляється з метою залучення уваги, тому використовуються об'ємні елементи тексту, прапорів, геральдики школи.

Дошка виготовляється з металопрофілю з використанням аплікаційних матеріалів, повноколірного друку, плівки під метал. При цьому можливо обрамлення металевим або пластиковим профілем для презентабельного зовнішнього вигляду.

  • Вы можете выбрать и купить стенды для начальных классов для оформления классной комнаты необходимой визуализацией по самой выгодной и не дорогой цене.

«Дошка пошани» обладнується кишенями, відповідними розміру формату А4, для розміщення фото відзначилися учнів і додатковими осередками під кишенями - для зазначення прізвища та класу учня.

Оформлення спортивних стендів

Важливим атрибутом оформлення спортивних об'єктів є комплект стендів, які можна поділити на дві групи.

Візуалізація досягнень як невичерпне джерело мотивації в спорті

Шкільний стенд Спортивні досягнення

До першої відносяться події і спортивне життя колективу. На них відображаються досягнення спортсменів, їх фотографії, графіки проведених заходів, змагань, оголошення.

Техніка безпеки при занятті спортом

Стенд поруч з залом фізкультури Техніка безпеки з фізичної культури

До другої належать ті, які спрямовані на заходи безпеки при занятті спортом, правилах виконання вправ. Їх мета - зниження числа травм і підвищення майстерності займаються хлопців.

Наше виробництво виготовляє стенди відповідно до вимог з безпечного матеріалу, з відсутністю тендітних деталей. Кишеньки формату А4 зручні для швидкої оновлення інформації.

Інформаційний носій оформляється з використанням кольорових фотографій, яскравих малюнків, кубків. Текст пишеться легко сприймаються доступною мовою.

Основні місця розміщення - в коридори поблизу спортивних залів і роздягалень.

"Класний куточок"

«Класний куточок» - це незмінний супутник оформлення кожного навчального кабінету школи. Дозволяє довести потрібну інформацію до уваги школярів. Використовують для розміщення розкладу уроків, графіка чергувань, новин зі шкільного життя, дані про дати народження і досягнення хлопців, що плануються масові заходи, звіти про раніше пройшли. Учням "класний куточок" допомагає бути в курсі життя класу, і планувати час занять і гуртків.

У кабінетах учнів початкової школи розумно розміщувати правила поведінки в колективі, загальноприйнятих нормах моралі.

Виготовляти «класні куточки» доцільно із застосуванням кишеньок для своєчасного оновлення відомостей протягом навчального року.

Дизайнери компанії розробляють оформлення, грунтуючись на приверненні уваги дітей, з використанням барвистих малюнків і простий для сприйняття текстової складової.

Макет - Класний куточок

Життя класу з кишенями: розклад уроків, графік чергувань, заходи

Вчителями славиться школа

Даний формат традиційного оформлення всіх сучасних шкіл служить елементом виховного процесу. Основна мета познайомити нових вчителів і учнів з навчальним закладом. На ньому розміщуються фотографії вчительського складу навчального закладу з підписами імен, заслуг і вчених звань.

З огляду на необхідність періодичної заміни або доповнення існуючою інформацією, проектується виріб із застосуванням кишеньок. Розташовують частіше в фойє або прохідному коридорі школи.

Стенд Вчителями славиться школа: гордість за педагогів як запорука дисципліни школярів

Яскраві стенди для музичної школи

Для розміщення в музичній школі. Являє собою дошку з розкладом занять учнів в даній ДМШ. Групу доповнюють стенди для анонсування майбутніх концертів і виступів за участю учнів та випускників школи, розклад дитячих концертів і абонементів в філармонії.

Для залучення уваги в оформленні використовуються об'ємні різнокольорові літери, аплікації у вигляді музичних інструментів, нот і атрибутики музичного світу.

Виготовляється із застосуванням матеріалів, що відповідають нормам якості та безпеки. Кожна така настінна конструкція обладнується кишенями з прозорого пластика.

Оформлення групи стендів для дитячої музичної школи: Розклад і Афіша

Оформлення для кабінету: Куточок музики

Для початкової школи

Важливу роль для дітей початкової школи і викладача зіграє класний куточок у кожному кабінеті школи. Він допоможе адаптації дітей і вчителя організувати навчальну роботу в класі. Дошка "Життя класу" інформує батьків про досягнення школярів під час шкільних занять і діяльності під час позакласних годин в початковій школі. Стенд може містити різні фотографії, привітання, новини класу, розклад гуртків, а також відомості для батьків.

Класні куточки для початкової школи відрізняються наявністю яскравих елементів для залучення уваги дітей. Це персонажі мультфільмів або казок, або яскраві елементи, відразу привертають увагу дітей молодших класів.

Вечірні сукні

Профнастил

Утепление крыши

Моделі пальто

Інтернет шопінг