Розпилювач інжекторний
Самостійно промити інжектори і почистити форсунки зможуть далеко не всі власники інжекторних автомобілів, а особливо початківці водії. Але, перш ніж починати цю процедуру, необхідно розібратися, чи можлива взагалі ефективна чистка форсунок і промивка інжектора без допомоги автосервісу, або все-таки без поїздки на станцію техобслуговування не обійтися. Це залежить від різних чинників, але частіше за все самостійна чистка форсунок і інжектора не є глобальною проблемою. Для самостійного виконання цієї процедури потрібна певна підготовка, базові знання конструкції і роботи свого автомобіля, щоб при технічному обслуговуванні не робити грубих помилок. Ви можете замовити та придбати якісні розприскувачі лехлер за самою вигідною і доступною ціною, без переплат. Також необхідна наявність певних приладів, хімікатів і інструментів, проконсультуватися у професіоналів, ретельно вивчити керівництво по автомобілю, до хімічних реагентів для промивання. Тільки після цього можна починати роботу. Чистка форсунок останнім часом стала дуже популярною. Стимулом до самостійного обслуговування за власною машиною стала висока ціна на такий вид роботи. Бажання заощадити гроші призводить до різних методів вирішення чистки інжектора і форсунок, на відміну від відвідування сервісів по ремонту автомобілів. Однак неправильне виконання чистки паливної системи може привести до несправностей системи упорскування і до необхідності придбання нових форсунок, які коштують великих грошей.
Розпилювачі штангових обприскувачів
Важливим етапом підготовки обприскувачів до роботи є вибір необхідного типу розпилювачів, правильна їх установка на штанзі і перевірка якості роботи. Від цього вирішальною мірою залежить ефективність застосування пестицидів.
На штангових обприскувачах широко застосовуються гідравлічні розпилювачі різних типів: щілинні, дефлекторні, відцентрові (вихрові) та відцентрової-струменеві. Ці розпилювачі мають ряд переваг, серед яких основними є простота в влаштуванні та експлуатації, надійність в роботі.
У процесі розпилення за рахунок тиску потік рідини дробиться на краплі. Через звуження соплового каналу всередині розпилювача рідина прискорюється. При виході з сопла розпилювача тиск падає і рідина поширюється в заданому геометрією сопла напрямку. При цьому спочатку утворюється гладка плівка, яка під впливом повітряного середовища стає нестійкою і хвилястою. У підсумку вона розпадається на нитки. Нитки, в свою чергу, розпадаються на краплі різної величини, які і формують факел розпорошеної рідини.
Щілинні розпилювачі являють собою насадок з щілиноподібні соплом (або декількома соплами). Розподіл рідини в межах факела розпилу близько до трикутного, що забезпечує високу рівномірність розподілу рідини при перекритті факелів розпилювачів, встановлених на штанзі обприскувача.
Розміри крапель, утворених щілинними розпилювачами, залежать від розміру сопла, кута при вершині факела і тиску рідини в системі нагнітання обприскувача.