Послідовність ремонту в квартирі і етапи робіт

Послідовність ремонту в квартирі і етапи робіт йдуть в такому порядку:

Підготовчий етап: закупівля, доставка матеріалів, обладнання, витратних матеріалів. Розробка дизайн проекту і проекту електрики (для висококласного ремонту - це те, з чого почати потрібно в першу чергу). При необхідності - проведення демонтажних робіт.

У Вашим услугам лучшие строительные проекты на tradicia.kiev.ua/ru/conditions/actions/ где Вы можете выбрать и купить недвижимость по самой выгодной и доступной цене.

Чорнова обробка: грунтовка, оштукатурювання стін по маяках, шпаклівка. Вирівнювання підлоги стяжкою і фінішним ровнітель, гідроізоляція мокрих зон. Зведення перегородок, конструкцій з гіпсокартону. Пристрій тепло- і шумоізоляції.

Електрика: розводка трас в гофре по стелі, прокладка кабелю в квартирі в штробах стін до електроточок, висвердлювання підрозетників, монтаж електрощита. Монтаж «теплої підлоги».

Сантехніка: розводка труб водопостачання від стояків. Монтаж фільтрів, клапанів, редукторів тиску, водоблоков, фанової труби. Заміна радіаторів опалення.

Чистова обробка: поклейка шпалер або фарбування стін, укладання підлогових покриттів, монтаж плінтусів. Облицювання стін і підлоги ванної та туалету керамічною плиткою.

Монтаж чистової сантехніки та електрики: розетки, вимикачі, регулятори «теплої підлоги», освітлення. Установка ванни, душової кабіни, раковини, змішувачів, унітаза.7. Монтаж міжкімнатних дверей. Установка натяжних стель.

Збірка і установка меблів і фурнітури. Підключення побутових приладів. Генеральне прибирання квартири.

Це стандартний перелік робіт, який ремонт квартир в новобудові під ключ класу «комфорт» і вище. Порядок ремонту квартири в новобудові може змінюватися, виходячи зі специфічних вимог замовника, а також особливостей конкретного приміщення.

Після покупки квартири в новому будинку, ремонт ванної та туалету в них проводиться в пріоритетному порядку. Без якісної обробки цих приміщень неможлива нормальна комфортна життєдіяльність. Особливо це стосується сімей з дітьми. Що потрібно передбачити заздалегідь? З якими «підводними каменями» можуть зіткнутися новосели? Дізнайтеся про 4 пункту, на які слід звернути увагу, якщо ви вирішили зробити ремонт ванної в новобудові.

Важливий момент, на який потрібно звернути увагу перед тим, як починати ремонт ванної кімнати в новобудові. Найчастіше квартири в нових будинках навіть з предчистовой обробкою (з отштукатуреннимі стінами) мають чисто візуальне вирівнювання поверхонь. Причому це абсолютно не залежить від цінової категорії квартири. Перепад навіть півсантиметра на метр дасть відхилення 2 сантиметри по всій довжині кімнати, критичний при укладанні плитки. Дізнатися, наскільки стіни рівні, допоможе вимір кривизни поверхонь лазерним рівнем. Цю стандартну процедуру наш виконроб проводить на об'єкті під час виміру. Як правило, з'ясовується, що стіни і підлогу ванної кімнати необхідно вирівнювати додатково, не важно новий будинок або старий фонд. Тоді майстри виробляють оштукатурювання стін по маяках, стяжку підлоги самовирівнюється сумішшю. У приміщення виходить ідеальна геометрія, яка добре підходить для високоякісної обробки.

Послідовність ремонту в квартирі і етапи робіт

Переваги та недоліки ювелірних виробів

Для чого варто поставити квартиру на охорону

Последовательность ремонта в квартире и этапы работ