Переваги зливових каналізацій

Рясні опади і висока вологість, характерні для клімату, стають справжньою проблемою при будівництві та експлуатації житлових, комерційних і виробничих комплексів. При цьому якщо з відведенням дощових потоків безпосередньо від будівель все ж вдається впоратися шляхом грамотного проектування, то подальше транспортування, а головне очищення забруднених потоків - задача для окремого комплексу обладнання. Зливова каналізація пропонована компанією, відмінно справляється з подібною трудністю.

Вы можете выбрать и купить комплектующие для монтажа ливневки на http://tov-amarant.com.ua/livnevka.html по намой выгодной и доступной цене в любое удобное для Вас время.

Ливневки, що випускаються під маркою, за умови правильного розрахунку, монтажу і експлуатації здатні ефективно відводити надлишки води з території практично будь-якого розміру. Великий термін служби (не менше 50 років) і якісні матеріали гарантують максимальний комфорт від використання лівневок.

Крім водовідведення, зливової каналізації здатна очищати поверхневі стічні води від нафтопродуктів, органічних і неорганічних суспензій.

Зливові каналізації мають наступні переваги ::

Компактність - можна розмістити на порівняно невеликій площі;

Готовність до старту - споруди поставляються в готовому вигляді і можуть бути запущені відразу після монтажу;

Довговічність - склопластик, який використовується для виробництва дощової каналізації, стійкий до агресивних впливів зовнішнього середовища, не боїться корозії;

Комфорт - з системи не надходить ніяких сторонніх неприємних запахів;

Екологічна безпека - передбачений колодязь для взяття проб;

Економічність - низьке енергоспоживання дозволяє знизити витрати.

Зовнішня зливова система каналізації

У комплекс зовнішньої каналізації для стоків входять дощоприймачі, лотки, труби і мережі дощових колодязів, що збирають воду. Дощоприймачі оснащуються захисними решітками та піскоуловлювачів. Оглядові колодязі забезпечують доступ для чистки системи. Стічні води, що надходять в дощову каналізацію, подаються в очисну установку, а потім в місця скидання.

Пропускна здатність зовнішньої зливової системи каналізації може відрізнятися в залежності від умов експлуатації. Важливо правильно зробити розрахунки на етапі проектування, щоб система могла впоратися з навантаженням, що перевищує очікувану. Для обслуговування таких систем не потрібно залучати фахівців. Досить чистити дощоприймачі від повалених гілок, листя і іншого сміття, а навесні промивати гарячою водою для розморожування. Один раз в 3-5 років чиститься зливовий колодязь. Також спільно може використовуватися КНС для перекачування стічних вод, там де це необхідно.

Переваги оцінки антикваріату

Переваги дощовика для рослин

Переваги гнучкої черепиці

Переваги дитячих забав