Переваги зливових каналізацій

Рясні опади і висока вологість, характерні для клімату, стають справжньою проблемою при будівництві та експлуатації житлових, комерційних і виробничих комплексів. При цьому якщо з відведенням дощових потоків безпосередньо від будівель все ж вдається впоратися шляхом грамотного проектування, то подальше транспортування, а головне очищення забруднених потоків - задача для окремого комплексу обладнання. Зливова каналізація пропонована компанією, відмінно справляється з подібною трудністю.

Вы можете выбрать и купить комплектующие для монтажа ливневки на http://tov-amarant.com.ua/livnevka.html по намой выгодной и доступной цене в любое удобное для Вас время.

Ливневки, що випускаються під маркою, за умови правильного розрахунку, монтажу і експлуатації здатні ефективно відводити надлишки води з території практично будь-якого розміру. Великий термін служби (не менше 50 років) і якісні матеріали гарантують максимальний комфорт від використання лівневок.

Крім водовідведення, зливової каналізації здатна очищати поверхневі стічні води від нафтопродуктів, органічних і неорганічних суспензій.

Зливові каналізації мають наступні переваги ::

Компактність - можна розмістити на порівняно невеликій площі;

Готовність до старту - споруди поставляються в готовому вигляді і можуть бути запущені відразу після монтажу;

Довговічність - склопластик, який використовується для виробництва дощової каналізації, стійкий до агресивних впливів зовнішнього середовища, не боїться корозії;

Комфорт - з системи не надходить ніяких сторонніх неприємних запахів;

Екологічна безпека - передбачений колодязь для взяття проб;

Економічність - низьке енергоспоживання дозволяє знизити витрати.

Зовнішня зливова система каналізації

У комплекс зовнішньої каналізації для стоків входять дощоприймачі, лотки, труби і мережі дощових колодязів, що збирають воду. Дощоприймачі оснащуються захисними решітками та піскоуловлювачів. Оглядові колодязі забезпечують доступ для чистки системи. Стічні води, що надходять в дощову каналізацію, подаються в очисну установку, а потім в місця скидання.

Пропускна здатність зовнішньої зливової системи каналізації може відрізнятися в залежності від умов експлуатації. Важливо правильно зробити розрахунки на етапі проектування, щоб система могла впоратися з навантаженням, що перевищує очікувану. Для обслуговування таких систем не потрібно залучати фахівців. Досить чистити дощоприймачі від повалених гілок, листя і іншого сміття, а навесні промивати гарячою водою для розморожування. Один раз в 3-5 років чиститься зливовий колодязь. Також спільно може використовуватися КНС для перекачування стічних вод, там де це необхідно.

Переваги оцінки антикваріату

Переваги дощовика для рослин

Переваги гнучкої черепиці

Переваги дитячих забав

Привилегированная акция