Основні поради щодо вибору сходів

Горищні сходи - це складна конструкція, яка складається з декількох секцій. Дерев'яні елементи сходів виготовляються з сосни високої якості, заготовленої взимку відповідно до правил з обробки та зберігання деревини. Всі металеві складові сходів виконані з оцинкованої сталі. Тому сходи відрізняються особливою міцністю і, в залежності від моделі, здатні витримувати навантаження від 160 кг до 200 кг. Сходи можна компактно скласти і зберігати в спеціальному блоці, який вбудовується в стелю і комплектується кришкою. 

Вы можете выбрать и купить практичные, надежные и безопасные чердачные лестницы интернет-магазин предлагает самые выгодные и недорогие цены и выгодные условия покупки.

Така конструктивна особливість дозволяє економити простір в будинку. В кришку люка вбудований замок, за допомогою якого можна надійно закрити вхід на горище. Кришки всіх горищних сходів є утепленими, що має особливе значення при використанні в кліматичних умовах країни. Безпека експлуатації сходів забезпечується наявністю на ступенях протиковзких виїмок. Складні горищні сходи зручні в монтажі, так як поставляються в готовому до установки вигляді. Широкий вибір розмірів горищних сходів дозволить придбати модель, що оптимально підходить під габарити приміщення.

Більшість приватних заміських будинків має мансарду або горище. Щоб використовувати ці приміщення з комфортом, потрібно забезпечити до них зручний доступ. Кращим рішенням в цьому випадку вважаються горищні сходи, які не є виконавчими зайвого місця.

Перш ніж купити горищні сходи, потрібно вивчити найбільш поширені типи конструкцій на предмет безпеки і зручності. Людина, що користується цим досить складним пристосуванням, повинен відчувати себе впевнено і не побоюватися падіння. Для цього деякі моделі сходів оснащені протівоскользящімі накладками.

Розглянемо основні поради щодо вибору сходів. Недостатньо орієнтуватися тільки на привабливий зовнішній вигляд або невисоку вартість. Існує багато важливих критеріїв, які не можна ігнорувати при покупці сходи для горища або мансарди. До них відносяться:

Розмір простору, необхідний для відкривання сходів.

Розмір горищного отвори.

Висота стелі в приміщенні, де знаходиться вхід на горище.

Планована інтенсивність експлуатації горищних сходів. Для частого застосування пріоритет потрібно віддавати металевим конструкціям.

Говорячи про висоту стелі, потрібно розуміти, що 3,5 метра - це межа. При більшій висоті використання горищних сходів - небезпечно, так як ризик отримання травми дуже високий. Рекомендується не перевищувати висоту конструкції більш, ніж на 2,7-2,8 м.

Іноді виникають проблеми з горищним прорізом, так як через несучих конструкцій змінити його розмір не представляється можливим. В цьому випадку слід купити горищні сходи, точно відповідну наявного отвору. Можливо має сенс зробити індивідуальне замовлення на виготовлення і установку сходів, але це обійдеться дорожче.

При виборі моделі обов'язково враховуйте теплоізоляційні властивості люка. Іншими словами, виходити треба з конкретних умов вашого будинку.

В чем выгода продвижения сайта

Основні переваги послуг таксі

Агода бронирование отелей