Оригінальне оформлення будинку або офісу

Ретельно продуманий дизайн інтер'єру став вже хорошим тоном у багатьох колах. Тому якщо ви хочете забезпечити собі домашній затишок, комфорт на робочому місці і здивувати друзів оригінальним оформленням будинку або офісу - вам не обійтися без хорошого дизайнера. Професіонал вислухає ваші уподобання в дизайні інтер'єру і запропонує нові для вас варіанти. Саме так чинять співробітники архітектурно-дизайнерської студії.

  •  Студия дизайна квартиры предлагает услуги по дизайну интерьера в современном, классическом или любом другом стиле, лучшие интересные проекты по самой выгодной и доступной цене.

У багатьох європейських містах особою господаря будинку є дизайн інтер'єру, столиця, регіони і її жителі теж поступово переймають європейський підхід до оформлення квартир, будинків та офісів.

Ви можете вибрати класичний стиль, що нагадує розкіш епохи Відродження, античності, рококо або бароко, можете поєднувати в своєму інтер'єрі різні епохи, або віддати перевагу мінімалізм і сучасність. Що б ви не побажали, фахівці втілять всі ваші мрії, що стосуються інтер'єру вашого ресторану, офісу чи магазину, в якому головним фактором атмосфери буде дизайн інтер'єру, - місто, в якому вміють цінувати стиль і смак.

Архітектурно-дизайнерська студія розробить і втілить:

ескізний проект (планувальне рішення);

3D-візуалізацію перспективи приміщення, завдяки якій ви побачите деталі майбутнього інтер'єру;

створення робочого проекту (комплекту креслень для якісного виконання всіх робіт);

здійснить авторський нагляд дизайнера за втіленням проекту;

запропонує додаткові послуги (електропроект, проект вентиляції і кондиціонування, допомога в узгодженні перепланувань, послуги з декорування).

Коли молода сім'я проживає у невеличкій квартирі, важливо врахувати ряд факторів, щоб дизайн квартири для молодої сім'ї був не тільки красивим, але і функціональним.

Визначтеся, які функціональні зони повинні бути в житло, і чи вистачить для них місця.

Враховуйте кількість осіб, які проживають в квартирі. Кожному члену сім'ї повинно бути комфортно. Навіть у невеликій квартирі можна облаштувати зони особистого простору. Наприклад, якщо у когось є хобі і дозволяє площа, зробіть для нього спеціальний куточок. Для дитини виділіть ігрову зону.

Чи планується поповнення в родині? Якщо так, то потрібно спочатку продумати місце для ще одного члена сім'ї.

Інтер'єр для молодої сім'ї повинен включати в себе зону для зберігання речей, а їх буває чимало, особливо, коли є діти.

Організація робочого простору. Коли в родині є школяр чи дошкільник, це просто необхідно. Якщо в родині хтось працює вдома або періодично виконує будинку ділові завдання, робочий простір теж має бути.

Правильне облаштування обідньої зони. Якщо для сім'ї без дітей можна облаштувати стіл у вигляді високої барной стійки, то коли є діти, варто передбачити зручний повноцінний обідній стіл.

Які переваги дає оформлення візи на запрошення

Проекти мансардних Будинків Фото

Преимущество оформления визы в Германию