​Де вчити англійську дошкільнятам

Де вчити англійську дошкільнятам: сад, курси або репетитор

Про плюси і мінуси вивчення англійської мови дітьми 2-6 років в дитячому саду, на курсах і з репетитором або з мамою.

Щоб визначити, який із способів підходить вам, я рекомендую відповісти на три основні питання:

1. Яка мета стоїть перед вами? (Чого ви плануєте досягти і за який час);

2. Який бюджет ви готові виділити на навчання?

Интерактивные уроки английского языка для детей на playroom киев это простой, легкий, доступный и удобный способ изучения на самых приятных условиях.

3. Скільки часу ви особисто готові приділяти на мовний розвиток вашої дитини?

Залежно від ваших відповідей можна вибирати навчальний заклад або репетитора.

Англомовні дитячі сади

У таких садах програма розвитку проходить повністю англійською мовою. Можуть використовувати як програму власної розробки, так і офіційні державні або інші акредитовані програми. Всі викладачі в таких садах є носіями мови зі спеціалізованим освітою. Є програми на повний день: 8.30 до 17.00 або 19.00 або на півдня (до 12.30).

Чого очікувати / Переваги:

- Повне занурення в англомовне середовище і, що важливо, культуру - це найшвидший і ефективний спосіб вивчити мову в ранньому віці.

- При якісно виконаної програми ваша дитина буде думати, говорити, читати, писати і рахувати англійською мовою.

- Відвідування такого саду (якщо сад хороший) - це найпростіший спосіб підготувати дитину до англомовної школи і допомогти дитині опанувати англійську як рідним.

недоліки:

- Висока вартість.

- Згідно з державною програмою Великобританії, дитина йде в «нулівку» (Reception) у вересні, коли йому виповнюється 4 роки, і йде в перший клас в 5 років. Отже, віддаючи дитину в англійську садок, ви повинні бути готові до того, що школа з домашньою роботою і таблицею множення почнеться у нього на кілька років раніше, ніж у однолітків. Важливо розуміти, наскільки готовий до цього ваша дитина. В хорошому саду діти старше 4 років починають по-справжньому вчитися, а якщо вони все ще грають, то виникають питання про якість пропонованої програми базових знань.

- Якщо дитина починає відставати, а ви не говорите по-англійськи, - ви не зможете йому допомогти, що може позначитися на його самооцінці в майбутньому.

- У більшості садків велика частина групи (або навіть вся група) - це російськомовні діти, і тільки самі високоякісні сади здатні створювати англомовне середовище з повним мовним зануренням.

​Дизайн маленького кабінету

​Виконання електричного монтажу

Проекти мансардних Будинків Фото

​Гидроизоляционные работы