​Чи варто їхати до Вінниці.

Чи варто їхати до Вінниці.

Вінниця є перлиною всього Подільського краю. Це місто розкинулося на берегах річки Південний Буг в самому серці України. Ось уже 659 років ця місцевість росте і розвивається, будучи однією з найповажніших в нашій країні. Для мене це місто особливий, адже кожен з нас відчуває дивовижну зв'язок з рідними землями. Саме тут я переживала всі свої злети і падіння, дорослішала, вирощувала свою індивідуальність. При цьому я завжди відчувала якусь магічну зв'язок зі своїм рідним містом. Саме тому мені б хотілося, щоб більше туристів дізналися про таку неймовірно привабливою родзинку серед українських пам'яток.

Все интересные и главные события в Виннице собраны на портале vinnytsia.eu и доступны к просмотру бесплатно и без регистрации, в любое удобное для Вас время.

Я пам'ятаю це місто з малих років, коли він був радянського вигляду і нічим кардинально не відрізнявся від своїх родичів. Але в останні роки Вінниця перетворилася до НЕ впізнавання. Багато разів спостерігала емоції емігрантів, які виїхали за кордон років десять назад і, повернувшись до рідної обитель погостювати, просто не в силах були стримати захоплення. І це дійсно так - місто не по днях, а по годинах набуває європейських рис. І мене, як корінну мешканку, це змушує переживати непідробну гордість за все ті події, свідком яких я стаю.

Подорожей на моєму віку було чимало, завжди захоплювала краса і пишність іноземних країн. Але як, же приємно, після мандрів повертатися в рідні пенати і усвідомлювати, що кращого місця на всьому білому світі просто не знайти. Я знаю кожен куточок, кожну вуличку, кожен пам'ятник ... Але мені ніколи не набридне відкривати для себе Вінницю з іншого боку. Адже місто може подарувати незабутні переживання в будь-який час року. І кожен раз буде крапелька свіжості і новизни в тих емоціях, які переживаєш в знайомих місцях.

В Україні є чимало потужних туристичних центрів, які теж варто відвідати. У цьому місті є своя принадність - це компактність і спокій. Тут кожна людина, навіть перебуваючи в громадському місці, відчуває себе затишно і захищено через відсутність суєти мегаполісів. До слова, в минулому році наше місто було визнано кращим для життя в усій країні, обігнавши навіть солідну столицю. При виборі переможця враховувалися наступні параметри: ділова активність, культура, злочинність, нерухомість, екологія, медицина, бюджет, інфраструктура і, звичайно ж, привабливість для туристів. Саме на підставі цих скромних результатів і мого суб'єктивної думки можу з упевненістю сказати, що відвідати Вінницю однозначно слід.

Подорож по залізниці

​Самосвальные бункеры

​Дизайн туалетной комнаты