Знаменита Стометрівка - душа Івано-Франківська.

Реальна довжина «стометрівці» і інші секрети найпопулярнішою пішохідної зони Івано-Франківська.

Знаменита «Стометрівка» - душа Івано-Франківська. На пішохідному відрізку вулиці Незалежності панує дивовижна атмосфера свята, яка створюється красивою архітектурою, затишними кав'ярнями та неспішно гуляють людьми. «Стометрівка» або «Сотка» є найголовнішою визначною пам'яткою міста і улюбленим місцем зустрічі туристів і місцевих жителів.

Чому «Стометрівка»?

«Стометрівка» - перша пішохідна зона в Україні, створена на ділянці вулиці Незалежності в 1988 році. Назва цього місця вводить туристів в оману, адже реальна довжина «Сотні» - зовсім не 100, а цілих 450 метрів. Пішохідна частина починається від Вічевому майдані і закінчується біля вулиці Івана Франка.

Все интересные и главные события в Ивано-Франковске собраны на портале franyk.city и доступны к просмотру бесплатно и без регистрации, в любое удобное для Вас время.

Походження назви «Сотні» невідомо навіть місцевим жителям. Існує версія, що спочатку був створений саме 100-метровий пішохідний ділянку, який згодом був збільшений.

У районі «стометрівці» розташовано кілька пішохідних зон, в числі яких - вулиці Левка Бачинського, Дмитра Вітовського та Шашкевича. На Вічевому майдані автомобілі теж відсутні, зате є цікавий фонтан, під чашу якого можна зайти і при цьому не замочити одяг.

«Стометрівка» - найпрестижніший район, тому номери в найближчих готелях коштують чималих грошей. Чи не хочете переплачувати - знімайте житло у власників, які надають в оренду квартири подобово в Івано-Франківську.

Що можна побачити на «стометрівці»?

Крім фонтану на Вічевому майдані на «сотку» є й інші пам'ятки. На перетині з вулицею Шашкевича розташувалося чотири витончених архітектурних пам'ятника, що утворюють банківський квартал. Всі будинки були побудовані в кінці XIX або початку XX століття. В квартал входять будинки доктора Ляхівці, Германа Басса і Леона Грауер. Четверте спорудження колись належало Австро-Угорського банку. Не менш красиві і інші будівлі, побудовані в стилях бароко і класицизм.

У Вічевому майдані знаходяться ще два цікавих п'ятиповерхових будинки, зведені на початку XX століття - колишні готелі «Юніон» і «Ревера» (названий на честь засновника Івано-Франківська - гетьмана Ревера Потоцького). На «стометрівці» також є безліч діючих готелів, що є сусідами з численними сувенірними крамницями, магазинчиками, бутиками, кафе та ресторанами.

Ремонт компресорів автокондиціонерів

Рациональное использование дапоксетина

Ремонт квартиры в скандинавском стиле

Кровельный материал - металлочерепица