​Жолобники, або як правильно приклеїти стельовий плінтус

Жолобники або стельові плінтуса широко використовуються як декоративна складова приміщень. Багато хто задається питанням, як приклеїти стельовий плінтус, розглянемо процес монтажу галтелів з ПВХ на стелю ...

Стельовий плінтус, може використовуватися не тільки з декоративними цілями, а й з метою приховати будь-які дефекти, стику між стелею і стіною. Таким чином жолобник приклеєна на стику стіни і стелі, де до цього вічно з'являлися тріщини, закриє собою цей проблемну ділянку, і про появу нових тріщин вже не потрібно буде турбуватися.

Монтаж галтелів або стельових плінтусів ПВХ більш правильно здійснювати, після того як вирівняні стіни і стеля.

Приклеювати стельовий плінтус на пофарбований стелю і шпалери, не зовсім правильно, тому що наприклад, ви можете захотіти переклеїти шпалери через якийсь час, а стеля вас ще буде влаштовувати своєю білизною.

У такому випадку при знятті шпалер зі стін, ви можете пошкодити приклеєні на них галтелі, а при впливі на плінтус є ймовірність пошкодити стелю.

Цей спосіб може здатися складним, але результат того вартий, в кінцевому рахунку ви отримуєте гарний стелю, приховані дефекти, і стельовий плінтус зливається в одне ціле з стелею.

З цього розглядаємо варіант монтажу стельових плінтусів до фарбування стелі, і обклеювання стін шпалерами.

Клеїти жолобник необхідно на попередньо прогрунтувати поверхню.

Існує метод приклеювання галтелів прямо на розчин шпаклівки, цей метод часто використовують професіонали, але не підготовлена людина може тільки запороти матеріал, поетом ми розглянемо варіант приклеювання стельового плінтуса на монтажний клей.

Розрахувати необхідну кількість стельових плінтосов дуже просто, вимірюємо периметр стін враховуючи кути і ніші, отримуємо погонні метри, які ділимо на довжину плінтуса, округляємо до цілої довжини і отримуємо кількість необхідних плінтусів.

Для монтажу стельового плінтуса, нам знадобляться наступні матеріали та інструменти

необхідний інструмент

1. Ніж зі змінними лезами

2. Рулетка

3. Олівець

4. Стислі (пристосування для відрізання погонажу під певним кутом)

5. Монтажний пістолет для герметика

6. Гумовий шпатель

необхідний матеріал

1. Стельовий плінтус (жолобник) ПВХ

2. Клей монтажний для ПВХ під монтажний пістолет, добре підходять - Рідкі Цвяхи (найкраще білого кольору, так як він краще закрашивается) Не використовуйте клей типу "момент", так як потрапивши на лицьову сторону галтелі, видалити його неможливо

3. Герметик акриловий білий, під монтажний пістолет

Почати приклеювання стельового плінтуса найкраще від найвиднішого внутрішнього кута.

Зверніть увагу що у деяких галтелів краю полички, можуть мати різну товщину, враховуйте це при монтажі, все плінтуса повинні бути правильно орієнтовані.

Якщо стіна не надто рівна (невелика западина або кілька маленьких горбків), можна постаратися візуально згладити лінію стіни уздовж стелі, для цього монтіруюмую жолобник, потрібно розташувати прямо, не вдавлюючи в провал стіни, а що з'явився зазор між стіною і стельовим плінтусом заповнити акриловим герметиком.

​Какой у вас текущий фон рабочего стола и почему

Модернизация в сельскохозяйственном секторе

​Как обновить старые дома с современным ремонтом дома

Як з нами працювати або чотири простих кроки до тепла