Збірка розподільних щитів

Збірка розподільних щитів

Збірка розподільних щітовДля нормалізації роботи побутового або виробничого обладнання необхідні системи захисту і контролю. Вони встановлюються для захисту електричних приладів від надструмів і стрибків напруги. Збірка розподільних щитів покликана систематизувати розміщення контролюючих пристроїв, приладів розподілу та обліку використаного електрики.

Варіанти комунікаційних шаф

Сучасна промисловість випускає кілька видів електрощитів. Залежно від можливостей і кількості встановленого обладнання споживачі можуть вибрати:

підлогову конструкцію. Це досить масивні контейнери. У більшості випадків вони використовуються на виробництві та комерційними підприємствами;

Вы можете выбрать и заказать надежное и качественное щитовое оборудование по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

вбудований варіант. Підходять як для маленьких, так і великих приміщень. Місце установки бажано обладнати на етапі будівництва. В іншому випадку знадобиться створення ніші для шафи в стіні;

навісні контейнери. Широко використовуються у всіх сферах життєдіяльності людини, в тому числі і в побуті. Не вимагають обладнання спеціального місця і оптимальні при реконструкції існуючих будівель.

Збірка розподільних щітовВибор конструкції багато в чому визначається методом прокладки кабелю. Для зовнішніх систем (відкрита електрична проводка) найкраще підійде навісний контейнер. А ось для внутрішніх ліній досить часто потрібно збірка розподільного щита вбудованого типу.

Завдання електрощитового обладнання

Прилади й пристрої, що розміщуються всередині електричних щитів, покликані забезпечити безпечну роботу силових установок, освітлення і слабкострумових мереж. Крім захисних функцій вони виконують наступні завдання:

облік витрачається електроенергії;

відключення мережі при надструми і скачках напруги на лінії підведення;

запобігання точних приладів від зовнішніх перешкод;

роздільне постачання електрикою відмінних груп споживання;

перемикання між потоками в ручному або автоматичному режимі;

інші функції контролю і регулювання.

По суті своїй електричний щит є центром, який виконує функції контролю над системою електропостачання підприємства, громадської організації або будинку.

Порядок і основні правила монтажу

У збірці розподільних щитів існує чітко визначена схема виконання робіт. Вона включає наступні етапи:

Проектування. Розробляється схема підключень і порядок встановлення обладнання всередині контейнера. Грамотне планування служить запорукою надійної та безпечної роботи пункту контролю.

Розрахунок. Залежно від параметрів внутрішньої мережі підбирається необхідну кількість приладів управління. За тим же принципом розраховуються і технічні характеристики захисних пристроїв.

Збірка. Один з найвідповідальніших процесів. Пошук здійснюється точно дотримання проекту і професійне підключення всіх груп контактів.

Перевірка. Схема випробовується на міцність і функціональність. Виявляються і усуваються невідповідності.

Електричний щит створює надійний бар'єр для виникнення нештатних ситуацій в енергосистемі будівлі. Щоб повністю задіяти можливості захисту, слід дотримуватися правил монтажу:

розбірний з'єднань. При необхідності заміни окремих механізмів не повинно виникати перешкод або незручностей;

маркування окремих груп. При несправності на конкретній ділянці енергопостачання недоцільно відключати від ліній живлення всю будівлю;

строго паралельне розташування кабелю. Його перетин неприпустимо;

надійність ізоляції.

Установка електрощита в місцях з високою вологістю категорично заборонена. Дуже небезпечно розміщувати обладнання і поблизу систем каналізації або водопостачання.

Адвокат по цивільних справах

Прокладка тунелів

Копії кредитних карт