Збільшення губ

Об'ємне збільшення губ - не тільки відновлює втрачену повноту і / або змінює їх форму. Ця процедура підвищує самооцінку і додає впевненості в собі.

Серед багатьох препаратів для об'ємного моделювання, найкращим засобом для збільшення губ є саме гіалуронова кислота. Вона має гарну биосовместимостью і пластичністю, тому ефект видно сразу.С віком губи втрачають свою гіалуронову кислоту, колаген та еластин. І з кожним роком кількість цих речовин все менше і менше виробляється нашим організмом. К Вашим услугам профессиональное и безопасное увеличение губ киев для чувственной красоты по доступной и демократичной цене, без накруток и переплат.

Корекція контуру губ підійде навіть молодим пацієнтам. Губи стають більш виражені і чуттєві. Крім цього, усуваються зморшки навколо рота ( «кисет»).

Об'ємна корекція показана, коли спостерігається значна вікова втрата обсягу. А також для зволоженості і поліпшення кольору. Крім цього, успішно усувається асиметрія і піднімаються куточки губ.

Для досягнення хорошого ефекту при асиметрії іноді може знадобитися процедура корекції не раніше, ніж через 3-4 тижні. Поняття «краси» у всіх різний і кожна жінка може вибрати собі ту форму, яка їй більше сподобається. РЕЗУЛЬТАТИ ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ гіалуронової КИСЛОТОЮ:

контурна пластика губ дозволяє збільшити губи, зробити їх пухкими, бажаними - ідеальними;

особа виглядає більш молодо і естетично (адже іноді тонкі губи або опущені куточки рота псують навіть дуже молоде обличчя);

розгладжується шкіра навколо губ, вона стає більш гладкою, м'якою і зволоженою.

Ефект корекції губ тримається кілька місяців - залежно від в'язкості філлера.

КОНТУРНА ПЛАСТИКА ГУБ.

Результати процедур збільшення губ гіалуронової філлерамі, виконаних фахівцем. Фотографії викладені з письмової згоди пацієнтів Клініки. Препарати і обсяг корекції підбиралися індивідуально.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ гіалуронової КИСЛОТОЮ МАЄ ТАКІ Показання, ЯК:

бажання збільшити губи - зробити їх більш пухкими і сексуальними;

вікова втрата повноти губ;

непропорційність, асиметрія губ - наприклад, одна губа значно тонше інший;

дрібні зморшки в періоральної зоні, опущення куточків рота.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА?

Збільшення губ - процедура, що займає зовсім небагато часу - не більше півгодини. Лікар заздалегідь з'ясовує, що хоче отримати пацієнт - збільшення обсягу, усунення асиметрії губ або є бажання просто підняти куточки губ філлерамі з гіалуроновою кислотою. Залежно від цього підбирається оптимальний препарат і його кількість. Перед процедурою застосовується локальне знеболення. Потім, за допомогою найтоншого одноразового шприца, вводиться філлер. У процесі легкого масажу фахівець рівномірно розподіляє його під шкірою. Результат помітний відразу, але остаточно нову форму губ варто оцінювати через кілька днів, коли спаде невеликий природний набряк тканин

Виды Мансард

Шкільний стенд

Виды тканей

Зеленый интерьер

Виды черепицы