Застосування в побуті дроту ШВВП

Провід ШВВП є універсальним електротехнічним виробом. Він з однаковою частотою застосовується як в промисловому виробництві, так і в побуті. Провід ШВВП (розшифровка абревіатури: шнур вініл-вініловий плоский) досить часто використовується в якості живильного шнура для різноманітних побутових електротехнічних пристроїв. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати провід ШВВП.

Вы можете купить кабель шввп 3х2,5 для присоединения электрических машин и приборов к электрической сети по самой выгодной и низкой цене.

Застосування в побуті

Цей провід може мати дві або три струмоведучих жили. З'єднувальні шнури, виконані з дроту ШВВП, відрізняються великою надійністю, стійкістю до різного роду деформацій і вигинів.

Цьому сприяє конструкція токоведущего провідника представляє собою мідний дріт, скручений з великої кількості тонких зволікань. Відповідно до проведених випробувань ШВВП здатний витримати не менше 30000 перегинів. Зрозуміло, що спеціально гнути дріт ніхто не стане. Тому при використанні в побуті термін служби у цього проводу може бути кілька десятків років.

особливості експлуатації

Провід має ряд особливостей в експлуатації:

Прокладка з максимальним радіусом вигину не допускається при температурах нижче 15С. Це пов'язано зі зниженням при низьких температурах гнучкості полімерної ізоляції проводу;

Експлуатація при перепадах температур від -15С до + 40С;

Нагрівання ізоляції від струмоведучих жил до +70;

Дотримання цих умов забезпечить довгу і надійну службу дроти.

Який провід використовувати для проводки

Питання, який дріт використовувати для проводки, виникає практично у всіх, хто коли-небудь займався електротехнічними роботами. Від того який дріт для проводки буде обраний залежить безпека людей і збереження майна. Вибір дроти невідповідного перетину або не відповідає за своїми характеристиками умов експлуатації може привести до пошкодження ізоляції від надмірних струмів навантаження.

Завдяки наявності подвійного ізоляції провід часто використовується як в побуті, так і в офісах. Має кілька різновидів відрізняються між собою перетином жив. Залежно від перетину струмоведучих жив до ШВВП можуть підключатися розетки і вимикачі.

Провід ШВВП 2 × 0.75 витримує до 750 В. Це дає можливість підключати з його допомогою середньоглибокі електричні прилади. Також допускається можливість, використання його в якості тимчасової електричної проводки.

Провід ШВВП 3 × 1.5 підходить для пристрою однофазної проводки з пристроєм заземлення і підключення середньоглибокі обладнання. Може використовуватися в офісах, складах, підсобних приміщеннях.

Застосування витяжних заклепок

Вирощування квітів з насіння

Застосування алюмінієвого куточка

Утеплення поліуретаном