Застосування алюмінієвого куточка

Алюмінієвий куточок це Г-подібний (L-подібний) будівельний профіль без внутрішніх порожнин. Куточок випускається в двох видах - з прямими або з закругленими кутами.

Цей вид продукції є одним з найбільш широко застосовуваних у будівництві, його використовують і для обробки, і для декору меблів, обладнання, приміщень.

Будівельний куточок володіє високими антикорозійними властивостями. Він відрізняється стійкістю до атмосферних і хімічних впливів, прекрасно витримує перепади температури. Для виготовлення куточків використовуються такі сплави, як Д31, Д16, АД31, АД31Т1, АД31Е5.

Вы всегда можете купить высококачественный алюминиевый уголок для самых разных целей по самой выгодной и доступной цене.

Виріб виготовляється з алюмінієвого листа шляхом згинання, і може бути симетричним (куточок равнополочний), і разнополочним, коли одна з полиць має збільшений розмір (куточок разнополочний). Шіріша і товщина стінок можуть варіюватися.

Алюмінієвий куточок також може бути перфорованим, цей вид куточка використовується для вирівнювання кутів і стін кімнати. Алюмінієвий куточок з сіткою використовується для посилення кутів в приміщенні. Алюміній має приємний сріблястим кольором, завдяки чому є популярним металом в сучасному дизайні інтер'єрів. Його використовують в оздобленні торгових центрів і житлових будинків.

Алюмінієвий куточок - це суцільний пресований профіль, який не має внутрішніх порожнин, що вдає із себе в розрізі букву «Г», що має однакові або різні за розмірами полки.

Алюмінієві куточки знаходять широке застосування в будівельних і огороджувальних конструкціях через їх малу вагу, міцності і відносно невисокій вартості, а так же здатності зварюватися. Саме сплав і подальша термічна обробка визначають механічні властивості на алюмінієвий куточок.

Алюмінієвий куточок проводиться з алюмінієвого листа за допомогою методу гнучкі. Розміри куточка залежать від ширини його полиць і товщини (мм).

Алюмінієві куточки можуть бути, в залежності від стану матеріалу, оброблені термічно:

відпалені (М);

загартовані і зістарені природно (Т);

загартовані і зістарені штучно (Т1);

загартовані в повному обсязі і зістарені природно (Т4);

загартовані повністю і зістарені штучно (Т5);

а також:

вищої (особливої) точності (В);

підвищеної точності (П);

нормальної точності.

Залежно від покриття:

з анодно-окисних покриттям (анодовані, Ан);

з лакофарбовим рідким покриттям (ЖЛ);

з електрофорезні рідким покриттям (Ре);

з полімерним порошковим покриттям (П);

з двошаровим комплексним покриттям (К).

Полками куточки на відміну від звичайних рівнополичного при вигині ідеально зберігають потрібне положення для монтажу. Різностатеві куточки з алюмінію відмінно підходять для обрамлення арок та інших поверхонь з вигином.

Рівносторонній алюмінієвий куточок представляє собою металеву конструкцію углообразную з рівними сторонами і різною товщиною металу. Дуже популярний при будівництві легких металевих конструкцій, при виготовленні меблів, в побутових цілях і т.п.

Вибір сплаву і стану поставки багато в чому залежить від технічних умов, що пред'являються до конкретної конструкції, де використовується алюмінієвий куточок.

В областях, де застосовується алюмінієвий куточок, можна виділити два основних напрямки: несучі конструкції і декоративне оздоблення. Відповідно до цих напрямів і виробляють вибір розмірів (в тому числі і товщини полиць), а так же марки сплаву і стану поставки. Там, де алюмінієвий куточок використовується в якості декоративних елементів, важливим є не тільки якість поверхні, але і сплав, тому що не всі сплави при анодуванні дають рівномірний розподіл кольору по поверхні. Найпопулярнішим на ринку є алюмінієвий куточок АД31. Цей алюмінієвий куточок дуже затребуваний в декоративній обробці і в монтажі невеликих торгових павільйонів. Алюмінієвий куточок - це досить поширений кріпильний елемент, що знаходить застосування як при зведенні будівель і споруд, так і при їх обробці. Він забезпечує надійне кріплення всіх видів матеріалів, закріплюючись за допомогою шурупів. Алюмінієвий куточок в сучасних умовах просто необхідний, без нього не обходиться жоден великомасштабний ремонт. При зміні інтер'єру сьогодні активно використовуються гіпсокартонні конструкції, і надання їм закінченого цілісного образу було б неможливим без використання алюмінієвого куточка. Одним з його переваг є можливість додання куточку потрібної форми і розмірів.

Застосування витяжних заклепок

Достопримечательности Хмельницка

Вирощування квітів з насіння

Переваги алюмінієвих сходів

Застосування в побуті дроту ШВВП