Загальні правила користування ходунками

При порушенні рухових функцій, людині важко адаптуватися до свого фізичного стану. Таке буває, коли настає старість. Іноді - це наслідок аварії, травми або захворювання. Саме таким людям необхідний догляд і допомогу оточуючих. Компанія пропонує вибрати і купити ходунки для людей похилого віку та інвалідів. Дане технічне реабілітаційне засіб полегшує життя певним категоріям людей, роблячи доступним для них самостійне пересування.

Вы можете воспользоваться услугой прокат ходунков для инвалидов и пожилых людей, к Вашим услугам широкий ассортимент товаров в наличии по самой выгодной и доступной цене.

Що являє собою конструкція ходунків

Звичайні ходунки - це металева конструкція на 4-х опорах. Як правило, пристрій виготовляється з легких металів, наприклад, алюмінію, тому мало важить. Як і інші пристосування для допомоги (тростини, милиці), ходунки допомагають пересуватися, але в порівнянні з аналогами, мають ряд переваг:

забезпечують стійкість за рахунок 4-х точок опори;

розподіляють навантаження, допомагаючи утримувати рівновагу;

розвантажують ноги і спину, допомагаючи збереженню правильної постави;

підходять для людей із зайвою масою тіла.

У компанії представлено кілька брендів :. Засоби для реабілітації випускаються німецькою компанією. Крім німецької якості, компанія пропонує конструкції, засновані на нових технологіях і розробках. Інженери активно співпрацюють з професійними лікарями-ортопедами, реабілітаційними клініками, а продукція випускається на новітньому обладнанні.

Вироби виробника відрізняються різноманітністю, якістю і демократичними цінами. Компанія більше 30 років випускає медичну техніку, в тому числі і реабілітаційну. У своїй діяльності виробник, в першу чергу, орієнтується на побажання і потреби клієнтів.

Компанія з 15-річною історією зарекомендувала себе в сфері виробництва технічних засобів для реабілітації інвалідів. Має власне виробництво в області. Виробник може похвалитися якістю і асортиментом, а ціна на аналогічні моделі, як правило, нижче, ніж у конкурентів.

Призначення і відмінності

Звичайні ходунки призначені для пересування по рівній поверхні - всередині квартири, по асфальту і т.д. Це надійна конструкція, що забезпечує відмінну стійкість. Такий пристрій підійде літнім людям, хворим з порушеннями опорно-рухових функцій і на перших етапах реабілітації після травм.

У моделях є певні відмінності, на які необхідно звернути увагу при підборі:

 • Ступінь навантаження. Різні моделі витримують вагу від 100 до 135 кг.
 • Габарити. При виборі потрібно враховувати відстань між поручнями, ширину низу і верху конструкції. Орієнтуйтеся на зручність людини, але якщо пристрій призначений для квартири, то враховуйте і ширину дверних прорізів, кути і т.д.
 • Вага і матеріал. Матеріал, з якого виготовлені ходунки - алюміній, їх вага - від 1,95 до 2,8 кг. Матеріал поручнів - пластмаса і різні спеціальні покриття, як правило, не ковзаючі.
 • Какие типы унитазов доступны на рынке

  Каковы преимущества ремонта дома

  Функционирование иностранных банков

  Полиэтиленовые пакеты с набивным рисунком

  Чим Утеплити Дах Приватного Будинку