Як зробити взуття

 

Як зробити взуття. Найскладніший крок у виготовленні взуття на замовлення - це не вибір шкіри, не ідеальне зшивання і не захист каблука від атмосферних впливів. Найскладніша частина, як каже швець Вівіан Саскія Віттмер, - це те, що ви ніколи не надягнете.

Він створює те, що відомо як «останній», блок у формі ступні, який надає взуття форму. «Ніхто не показує вам, як насправді зробити останній, так що ви повинні тренувати його самостійно», - говорить 45-річна німецька Вітмер зі своєї майстерні у Флоренції, Італія, місті королівських шевців і колишньої резиденції Сальваторе Феррагамо. , «Зазвичай жоден майстер не покаже вам, як зробити останній. Якщо останнє не правильно, то взуття ніколи не підійде. Ви можете бути настільки досконалі, наскільки захочете, але покупець не буде щасливий. К Вашему вниманию качественная и стильная итальянская обувь по самой выгодной  доступной цене, без накруток и переплат. Віттмер робить близько чотирьох пар взуття на місяць в своїй майстерні для трьох осіб, званої Саскія, за ціною близько 3000 євро (3540 доларів) за пару, в тому числі 500 євро за останню, яка завжди залишається у шевця. (Це означає, що клієнти повинні повернутися до того ж шевця, щоб використовувати його знову, або заплатити за інше, яке буде зроблено в іншому місці.)

Щоб зробити останнє, Віттмер починає з записи простих вимірювань, роблячи замітки і спостерігаючи за потребами клієнта: чи часто зісковзує п'ята його черевика? Чи потрібна додаткова підтримка в певній галузі? Чи є задня частина стопи особливо вузької? (Поки Віттмер робить жіноче взуття, більшість її клієнтів - чоловіки.)

Ці важливі дані вказують на створення останнього, який традиційно робився з дерева, але тепер складається з твердого пластика з шматочками пробки, які вона вирізає в формі.

Віттмер обережно запитає, де він буде носити взуття - чи буде він носити джинси або костюм більшу частину часу. Якщо клієнт буде гуляти в Дубаї, він вибере дуже легкий матеріал для верхньої частини взуття, який може бути занадто тонким для лондонської погоди. Якщо клієнт живе в Москві, вона знає, що для взуття знадобиться гумова підошва, здатна протистояти суворої погоди і снігу.

Як вибрати насос

Виды черепицы

Утепление крыши

Черепица Браас

Лазерна епіляція