Як застосовувати гонадотропін

Гонадотропін, гонада або хоріонічіскій гонадотропін людини, це гормон, який відносять до класу гонадотропних гормонів, якими бути так само лютеинизирующий (ЛГ) і фолікулостимулюючий гормони (ФСГ). Виробляються вони передньою долею гіпофіза, під впливом гонадолиберина. Саме ЛГ і ФСГ відповідальні за вироблення ендогенного тестостерону в організмі чоловіка. Що ж до гонадотропіну, в чоловічому організмі його вкрай мало. Тому, гонадотропін і виділяють із сечі вагітних жінок, у яких він відповідає за досягнення вагітності і нормальному перебігу вагітності. Саме на визначенні підвищеного рівня ХГЧ і засновані тести на вагітність.

  • Вы можете купить препарат гонадотропин в ампулах, 100% оригинал, по самой выгодной и доступной цене.

Як застосовувати гонадотропін?

Як ми знаємо, стероїди пригнічують вироблення гормону практично повністю, як наслідок вироблення власного тестостерону падає на нульову позначку. Як наслідок - зменшення розмірів яєчок, процес повністю оборотний. Нам же гонадотропін цікавий тим, що він здатний, так само як і ЛГ і ФСГ впливати на вироблення власного тестостерону. Саме гонад застосовується на затяжних курсах, тривалістю більше 8 тижнів? або якщо застосовують 2 і більше препарату, а також при застосуванні високих доз. Ставлять гонадотропін, з 3-5 тижні курсу, в дозуванні по 250-500 м.е. щоб підстьобнути вироблення власного тісто, повернути яйця в норму і запобігти їх атрофію. Або за 3-4 тижні перед закінченням курсу в аналогічних дозуваннях. Якщо ваш курс менше 8 тижнів, є сенс ставити гонадотропін тільки перед виходом з курсу. На багатомісячних курсах гонадотропін вводять постійно, роблячи перерву в одну - два тижні.

Гонадотропін в складі ПКТ

Як правило, на виході за 3-4 тижні, з курсу гонаду ставлять в дозуванні в 500 м.е. один раз в 3-4 дня. Не рекомендується застосування ХГЧ безпосередньо на ПКТ, так як гонадотропін буде придушувати вироблення гонадолиберина, що буде перешкоджати вашому відновленню після курсу. Дана рекомендація не відноситься до тих ситуацій, коли курс був важкий, або дуже тривалий, а ХГЧ не застосовувався під час курсу. В такому випадку, гонаду необхідно включати до складу пкт, вводити по 2500 М.Є раз в 3 дня протягом 20 днів для відновлення дуги гіпоталамус-гіпофіз - яєчка.

Як колоти гонадотропін?

Гонаду можна колоти як внутрішньом'язово, так і підшкірно, вводячи розчин в жировий прошарок, використовуючи для цього інсуліновий шприц. Найбільш зручним, я вважаю використання інсулінового шприца на 1 мл. У ньому ж можна і зберігати не використаний розчин, застосовуючи його в необхідній кількості.

Як зберігати гонадотропін?

У сухому вигляді, гонаду можна зберігати при кімнатній температурі не вище 25 градусів в захищеному від світла місці. Оптимальним же місцем зберігання, є холодильник, бічні дверцята. У розведеному стані, розчин необхідно тримати в бічних дверцях холодильника. Розчин не втрачає своїх якостей при температурі в 2 -15 градусів протягом 2-х тижнів.

Способы перевода денег онлайн

Як Утеплити Стеля в Квартирі

Наличие собственного дома

Естетична стоматологія

Односторонние сигнализации