Як вибрати римські штори в квартиру

Як вибрати римські штори в квартиру?

Римські штори або їх прототипи були відомі ще в Стародавньому Римі, а також італійському побут середньовіччя.

Раніше про римських шторах знали тільки в вишуканих будинках, сьогодні римські штори можна побачити в сучасному інтер'єрі будь-якої квартири. Перевага римським шторам віддають в силу їх легкості, стильності і сучасності.

Вы можете выбрать и купить римские шторы высокого качества, на любой вкус, стильные, красивые и долговечные по самой выгодной и доступной цене.

Конструкція римських штор всім відома. Головне підібрати хороший карниз і якісну тканину. Штори можна використовувати як для вікон, так і в якості міжкімнатних перегородок.

Переваги римських штор полягають в тому, що їх можна використовувати для вікон самого різного розміру. Нестандартні розміри вікон можуть бути приховані за допомогою римських штор. До того ж, вони не з'їдають місце і не захаращують приміщення. Кріплення для римських штор відрізняються своєю простотою і функціональністю. Витрата тканини для римських штор набагато менше, ніж для класичних штор. Ось такі плюси використання римських штор можна виділити.

У римських штор є і недоліки, серед яких слід відзначити небажану для машинного прання. Після прання ніхто не гарантує вам колишні форми римських штор, а також те, що тканина буде такого ж кольору і її можна буде акуратно розгладити. У разі застосування машинного прання використовуйте ручний режим, а найкраще прати штори в ручну. Крім того, римські штори не так сильно забруднюються як класичні полотна, так як тканини на них потрібно набагато менше.

Полотна для римських штор слід підбирати виходячи з інтер'єру вашої квартири, а також призначення кімнати. Так, якщо ви вирішили встановити такі штори на кухні, то тканина повинна легко чиститися і не повинна вбирати запахи приготовленої їжі. Для дитячої підійдуть легкі тканини з веселими картинками, а для спальні краще вибирати щільні фіранки, щоб можна було не пропускати сонячне світло.

При виборі римських штор і карниза необхідно враховувати розмір вікна. А карниз і розмір полотна повинні збігатися. Краще зробити римську штору і карниз більше, ніж віконний отвір, щоб світло не просочувався крізь щілини між шторою і вікном. Кріпити карниз можна в будь-яке місце над вікном, а деякі конструкції передбачають кріплення безпосередньо на вікно. Останній варіант не так зручний в силу того, що відкривати таке вікно буде незручно.

Як вибрати газовий котел

Як вибрати найкращого адвоката

Як вибрати хостинг для свого сайту

Как выбрать и купить римские шторы