ЯК ВИБРАТИ ГОДИННИК

ЯК ВИБРАТИ ГОДИННИК ДЛЯ ВАШОГО РОЗМІРУ ЗАП'ЯСТЯ. Коли справа доходить до вибору годин, важливо відзначити, що один розмір підходить не всім. Таким чином, коли ви купуєте годинник, вам потрібно знати, як вибрати годинник, які підходять для вашого зап'ястя. Вы можете заказать и купить советские часы высокого качества на russian watch по выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Незважаючи на те, що не існує встановлених правил або розрахунків для ідеального розміру або форми вашого кадру, є поради, яким ви можете слідувати, щоб допомогти вам отримати збалансований і пропорційний елемент. Для початку, ваш годинник повинні відчувати себе комфортно на зап'ясті і бути досить тугим, щоб не ковзати, але досить вільно, щоб не врізатися в вашу шкіру. Потім слід враховувати й інші фактори, такі як розмір корпусу, ширина смуги і дизайн. Все це може здатися трохи складним, але знайти ідеальні годинник для вашого розміру зап'ястя легше, ніж ви думаєте, і ми можемо показати вам, як це зробити. Перш ніж ви зможете знайти підходящі годинник для вашого зап'ястя, вам потрібно спочатку дізнатися свій розмір зап'ястя. Якщо ваше зап'ястя буде дуже тонким, тонким, середнім або товстим, це вплине на те, котрій годині будуть вам краще дивитися. Таким чином, розшифровка, до якої з цих категорій ви належите, є невід'ємною частиною вибору правильних годин для вашого зап'ястя. Після того, як ви дізнаєтеся розмір свого зап'ястя, ви зможете вибрати ідеальні годинник, які відмінно виглядають і відчувають себе комфортно. Знання вашого розміру також буде неймовірно корисно, якщо ви любите робити покупки онлайн, так як ви зможете купити відповідний стиль, що не приміряючи його. Це також може допомогти вам звузити вибір дизайну. Наприклад, якщо у вас тонке зап'ястя, ви можете вибрати вишукані наручний годинник., Беручи до уваги, що якщо ваше зап'ястя товсте, спортивно-туристичні годинники можуть зробити більш утішний вибір.

Як виміряти ваше зап'ястя

Візьміть гнучку вимірювальну стрічку або смужку паперу.

Оберніть його навколо руки так, щоб він зазвичай знаходився там, де зазвичай знаходиться ремінець для годин, який повинен знаходитися трохи нижче зап'ястя.

Якщо ви використовуєте смужку паперу, візьміть ручку і відзначте точку, де кінець зустрічається сам.

Розгорніть папір і покладіть її поряд з лінійкою, відзначаючи вимір.

Якщо ваше зап'ястя 14-16 см, воно дуже тонке. 16-17см - це тонке зап'ястя. 17 см-18 см - середнє зап'ясті, а вище 18 см - товсте зап'ясті.

Взломостойкие окна

Игра в онлайн казино

​ПЛЮСИ ОРЕНДИ АВТО